Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ati Radeon X1650 PRO

Hello IT :)
mám pro mě už fakt nevyřešitelný problém s Grafikou ATI RADEON X1650 PRO, asi tak..vždycky když zapnu hru ať jakoukoliv, ať třeba Unreala 1 nebo Left4Death, tak se většinou tak do 15 minut sekne a ukáže se černá obrazovka, prostě grafiku zastavi VPU Recover, v Catalyst control center CCC, aby se uplně nesekla,a i když VPU Recover vypnu, tak to same..zase se grafika zastaví ale teď už na tvrdo a objeví se zpráva s tím že uvízla v nekonečné smmyčce :( zkoušel sem fakt všechna zakladní řešení, DirectX, nebo novější software, dokonce sem jí měl i rozebranou a čistil sem chlazení, ale bez úspěchu. RAMkou to předpokládám být nemůže ptž windows mi jede 12 hodin denně..stává se to prostě jen ve hrách..prosím poraďte,díky za příspěvky..

dobrej mam takovy problem... mam ati X1650 pro 256 Mb a nedavno my spadla celou dobu chodila perfektne a kdyz byla segra na kompu tak to cele spadlo a ted to dela takove barevne prouzky pres celou obrazovku...nechtel bych ji vyhodit byl jsem sni spokojen... Slo by to nejak spravit ??? diky moc za odpoved :-)

Mas na krabici napisane "H165PRQ256A-R" alebo "H165PRQ512A-R"? Ked ano tak to je ona ked nie tak to neni ona.
No co asi tam mas robit, ze by kliknut na "DRIVER"? A stiahnut si najnovsi pre Windows XP? (druhy od vrchu)

P.S. ten co mas teraz odinstaluj (pridat ubrat programy)