Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem než dojde k přepnutí do operačního systému, tak se pc restartuje

AHojte,,,Prosím vás potřebuju poradit nejde mi nahodit PC nabehne načítáni windowsu a než dojde k přepnutí do operačního systémutak se pc restartuje čím to je:'(?Mám Windows XP PROFESSIONAL SP3.
Změna předmětu, původně: PC NEJEDE POMOC!!!! (LaKr) (Kráťa)

Jo nouzový režím jsem zkoušel jenom s prácí v síti...RAMKY tam mám 2× 512mb a 1× 1024mb..ale nevím jestli jsou dobré,A ty registry mám otestovat jak?

Do dnes pc jel bezproblému.A nejdřív se mi lagl a musel sjem ho restartovat,potom znova a pak už mi nešel nastartovat ubec se tam nedostanu:-(.Asi to bude HDD myslím si já.

Ne to také nefunguje.A když jsem napojil druhý HDD tak to šlo bez problému.

Možné je vše. Pokud jednou pípne, je to v pořádku. Ale pak (po kontrole a pípnutí) to může být všelicos, od větráčku, přeš MB, poškozená Windows, nemocný HDD až po vir. Chtělo by to u toho být.
Post z BIOSu to vypíše? Pokud ano, zkusil bych Linux Slax a pokud by to naběhlo a šlo dělat s HDD, zúžilo by se to na poškození Win.
Pokud by to naběhlo a nešlo dělat s HDD, tak je to on. A pokud by to ani nenaběhlo, je to asi "v železe".

Pípne jdnou a bios nepíše žádny chybi jenom to jestli chci windows spustit běžným způsobem.

A co spíš pro USB nebo CD?Co je lepší?A až to stáhnu mám to z toho ISO formátu extrahovat do normální složky?

Rači to dám na to CD.A instalace bude podobná jako u widowsu?Mám jej nainstalovat na disk C?

No ten kdo mi po případě spravuje pc je teď v nemocnici,takže to asi nepujde.Tak normálně dám bootovat a potom se mi to spustí ne?Kdyžtak mi teda prosím poraďte.:-(

Tak třeba hra zabalená ve formátu ISO,přez program ji normálně rozbalím a extrahuju do složky a potom instaluju.

Formát ISO / NRG / MDF jsou Obraz CD vněm máte uložené Soubory z CD například Boot CD protože Boot nevidíte na CD nelze jej zkopírovat do složky a pak následovně vypálit je na to zvlášť program který kopíruje CD sektor vedle sektoru a ukládá jej do obrazu.No tohle jsem si přečetl.

OK ale ještě jenom taková poslední otázka Musím to vypálit jako obraz nebo když už to v tom ISO souboru je tak stačí normálně?

Takže udělal jsem to tak a když mi to začne bootovat tak mi to nic nenabootuje a zepne se mi zase windows..:-(

Neudělal jsem chybu že jsem tam dal STOPA NAJEDNOU(TAO)?Nemělo tam být DISK NAJENOU?Ještě to jd nějak vyzkoušet:-(

No takže zase to nejde a vypálilo se mi na CD tohle.A dělal jsem to podle toho návodu tak to už fakt nechápu prostě chvilku bootuje a patom to nic nenajde.

:-(Dal jsem vypálit obraz na disk Potom tam bylo na výběr datové CD nebo DVD a dal sjem datové CD a pak jenom vypálit.

Já nemám nikoho ted aby mi to někdo udělal!A proč mluvíš o rozbalování archivu?Já jsem nevěděl že to mám rozbalit vy jste řikali že ne a zobrazování přípon to teda fakt neumím.Tak mi to vysvětli když na tom nic není.

Tak už se mi to podařilo nabotoval jsem to.Měl jsem to blbě vypáleny.

No tagže jsem v tom SLAXu ale potřeboval bych vyřešit ten problém s tím Windowsem.

Myslíte že by mi reklamovali HDD když už byl jednou reklamovanej a mám od něj papír?Ale není tam nikde napsaná záruka?

No tak když dělá takovy divny zvuky tak to vypadá že je špatnej.Tak to nemá smysl spravovat to rači ať mi dají novej zadarmo.Nebo myslíš že kdyby byl špatnej že by se mi nerozjel ten SLAX?Ted jsem na tom PC uplně bezproblému s jiným HDD takže paměti jsou OK.A když ten špatnej HDD zapojim do jinyho PC tak BIOS nemuže nic vydetekovat že je připojenej.

Zřejmě stále nevíš, co vlastně děláš. Pokud jsi nabootoval SLAX z toho CD, tak jsi k tomu HDD vůbec nepotřeboval. Ale zjistil jsi tím, že zbytek tvého počítače je v pořádku. Stav HDD zjistíš nejlépe tak, že si stáhneš z webu výrobce jednoúčelovou testovací utilitu.

No s tím SLAXem jsem to takhle myslel jak říkáš že to s tím ubec nemělo co dělat.tak to mi bylo hned jasný když jsem zapojil ještě jinši HDD a pc v pohodě šel:-).Tak já se mrknu na www.maxtor.com.

Já nevím co s ním teda je,někdy dělá jakdyž by se chtěl zapnout ale nemuže a pořád to zkouší ale aji tak to prostě nejde ani když to ty zvuky nedělá.Tak co ted mám s tím udělat pls poraďte.

Tak to nemá smysl spravovat to rači ať mi dají novej zadarmo.

představuju si zjev a dikci toho herce z kurvahoši, guttentag, jak řve "panebože, co to je za ..."

pokud někdo nereaguje na žádné upřesňující dotazy, resp. furt mele svou a je vidět že nic nechápe, pak mě napadá jedině oživit žebříček těch "nej" dotazů.
a soucítím s blonďatou sousedkou; mít takového souseda, nechám se zneschopnit též.

nějak mi v tom bordelu uniklo, jestli mu naběhne aspoň nouzový režim, pak by to ještě stálo za resuscitaci.

Ne nenaběhl mi ani v nouzovým režimu představ si to.Prostě HDD je špatnej nechám si z něj překopat data na novej a zdar.Vypadá to že se zasekává.

Mě zase rachtal motor v autě, až přestalo startovat. Tak jsem se ptal v autoservisu, že mi nestartuje auto a tam mi poradili, že ho mám zkusit roztlačit. Nenastartovalo ani roztlačováním, tak mi vysvětlovali, jak ho roztáhnout na laně. Když jsem se to za tři dny naučil, také nenastartovalo.
Teprve pak jsem se v autoservisu zmínil o rachtajícím motoru a od té doby nemám 4 přední zuby.

Tak to je mi tě líto.:.(:-DVysvětli slovo "rachtající",,možná se ti to bude zdát divny ale nikdy jsem na něj nenarazil.Uplně vidím jak ti v servisu říkají ať ho zkusíš roztlačit než aby do tebe začali hučet že ti to spravijou aby si naučtovali money.xD