Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem než dojde k přepnutí do operačního systému, tak se pc restartuje

AHojte,,,Prosím vás potřebuju poradit nejde mi nahodit PC nabehne načítáni windowsu a než dojde k přepnutí do operačního systémutak se pc restartuje čím to je:'(?Mám Windows XP PROFESSIONAL SP3.
Změna předmětu, původně: PC NEJEDE POMOC!!!! (LaKr) (Kráťa)

Myslíte že by mi reklamovali HDD když už byl jednou reklamovanej a mám od něj papír?Ale není tam nikde napsaná záruka?

No tak když dělá takovy divny zvuky tak to vypadá že je špatnej.Tak to nemá smysl spravovat to rači ať mi dají novej zadarmo.Nebo myslíš že kdyby byl špatnej že by se mi nerozjel ten SLAX?Ted jsem na tom PC uplně bezproblému s jiným HDD takže paměti jsou OK.A když ten špatnej HDD zapojim do jinyho PC tak BIOS nemuže nic vydetekovat že je připojenej.

Zřejmě stále nevíš, co vlastně děláš. Pokud jsi nabootoval SLAX z toho CD, tak jsi k tomu HDD vůbec nepotřeboval. Ale zjistil jsi tím, že zbytek tvého počítače je v pořádku. Stav HDD zjistíš nejlépe tak, že si stáhneš z webu výrobce jednoúčelovou testovací utilitu.

No s tím SLAXem jsem to takhle myslel jak říkáš že to s tím ubec nemělo co dělat.tak to mi bylo hned jasný když jsem zapojil ještě jinši HDD a pc v pohodě šel:-).Tak já se mrknu na www.maxtor.com.

Já nevím co s ním teda je,někdy dělá jakdyž by se chtěl zapnout ale nemuže a pořád to zkouší ale aji tak to prostě nejde ani když to ty zvuky nedělá.Tak co ted mám s tím udělat pls poraďte.

Tak to nemá smysl spravovat to rači ať mi dají novej zadarmo.

představuju si zjev a dikci toho herce z kurvahoši, guttentag, jak řve "panebože, co to je za ..."

pokud někdo nereaguje na žádné upřesňující dotazy, resp. furt mele svou a je vidět že nic nechápe, pak mě napadá jedině oživit žebříček těch "nej" dotazů.
a soucítím s blonďatou sousedkou; mít takového souseda, nechám se zneschopnit též.

nějak mi v tom bordelu uniklo, jestli mu naběhne aspoň nouzový režim, pak by to ještě stálo za resuscitaci.

Ne nenaběhl mi ani v nouzovým režimu představ si to.Prostě HDD je špatnej nechám si z něj překopat data na novej a zdar.Vypadá to že se zasekává.

Mě zase rachtal motor v autě, až přestalo startovat. Tak jsem se ptal v autoservisu, že mi nestartuje auto a tam mi poradili, že ho mám zkusit roztlačit. Nenastartovalo ani roztlačováním, tak mi vysvětlovali, jak ho roztáhnout na laně. Když jsem se to za tři dny naučil, také nenastartovalo.
Teprve pak jsem se v autoservisu zmínil o rachtajícím motoru a od té doby nemám 4 přední zuby.

Tak to je mi tě líto.:.(:-DVysvětli slovo "rachtající",,možná se ti to bude zdát divny ale nikdy jsem na něj nenarazil.Uplně vidím jak ti v servisu říkají ať ho zkusíš roztlačit než aby do tebe začali hučet že ti to spravijou aby si naučtovali money.xD