Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modra obrazovka s virem..?

dobry den po nainstalovani jedne aplikace jsem restartoval pc a po nabehnuti plochy vyskocila modra obrazovka s udaji o tom ze byl v pc nalezen trojan-Spy a at napisu sms s textem na nejake cislo a obratem dostanu kod ktery zadam a tim se vir odstrani a jeste to pise ze vr zasahl udaje v biosu a muzu uz jenom 9x spustit system a pote bude uzamknut ....podle me je to pravda ...to ze se po 9vatem spusteni uzamkne ale posilat sms se mi nechce aby mi potom neprislo ze smska stala 1000,- nebo nejak tak tak me zajima jestli to nemuzu nak z pc dostat pryc nebo si toho vsimat vubec nemam.??a vubec co to je?

začni ty windows instalovat znova, už tvůj předchozí dotaz stál za to.
jen si netroufám odhadnout, kolik dní vydrží v použitelném stavu.

zaspywaroval sis windows, protože máš na internetu práva správce, ačkoli ti k tomu chybí schopnosti.
škodlivý program můžeš najít v paměti a zapsaný (v registrech) kde se pouští po startu.
programů na odhalení je hafo: msconfig.exe, správce úloh, starter, process explorer, autoruns, hijackthis, combofix - jen se obávám že tobě jsou všechny k ničemu.

nakonec si přečti seriál.

chapu tvuj komentar,,pouze chvili ti vydrzi cisty'' bylo to mysleno tak ze za chvili si ho zapraskam znovu kdyz budu admin ....myslel si to tak?

jinak ete blba otazka je to tak ze kdyz reinstalnu winy tak muj c bude ocisten od vsech viru?

Podobne symptomy jsem z jednoho pocitace dostaval pres dve hodiny. Nakonec tusim pomohl combofix.

Pro tazatele to je ale zjevne zbytecne. Pro nej postup viz vyse.

vyhlížím tě tu za týden znovu, až si zase nainstaluješ "jeden program" - crack, že jo?

a jestli nechceš být úplně za lopatu, která zoufale hledá zrovna módní antispyware (free plnou verzi), použij příště nějaký process explorer s autorunem. v nouzi msconfig.exe a správce úloh z windows.

jenom doplnim- ten vir je obyčejný béčko, dá se snadno v nouzovým odstranit. kdybych nebyl vožralej povím asj ajkej exáč to je....
ale píšu kvůli perličce - jedna zákaznice poslala na to číslo sms 3x až pak došla:x::x::x::x:

Já jsem taky párkrát přišel z nevědomosti o peníze a vždycky jsem si řekl: Dobře ti tak Marku, příště se snad už konečně poučíš. Dneska už nejsem tak hloupý a když někam investuju peníze tak buď musím tomu, komu je dávám 100% důvěřovat nebo si to nějak (nevím jak) podložit papírem nebo si získat patřičné informace předem.

Příklad: Dát nějaké "nadaci" peníze bez toho, aniž bych si ověřil, jestli to není nějaká parta co se chce takhle obohatit pod záminkou toho, že to pošlou dětem do Afriky.