Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows chce po mě sms aby odstranil vir

Zdravím, stalo se mi že jsem zapnul počítatč a naběhla mi hláška že mám v počítači vir (trojan-spy) a že mám odeslat sms a že to ten vir smaže a vše bude o.k je to normalní?Já jsem otom nikdy neslyšel že bych měl platit sms? pls poraďte
Změna předmětu, původně: Windows chce po mě sms aby odstranil vir........... (DWarf)

Musel jsem něco zařídit, ale když jsem se vrátil tak mi nešlo dostat se do nouzového režimu při zapínání PC když se chci přihlásit v nouzovém režimu F8 při spoušteni tak se jakoby začne spouštět ale zas mmě to hodí na začátek přihlašování, takže uš se nemužu dostat ani do nouzového........ ale jinak jak to řešili tak ty mají trochu jinou verzi viru já mám jenom čtyřmistný kod oni měli osmy já měl jenom čtyři spuštění, oni sedm nebo tak nějak........ kdybych se možná dostal do winu tak bych to moch smazat manuálně tak jako to tam řešili........

Nejsi sám

[size=200]KONECNE MAM RIESENIE AKO SAA TOHO ZBAVIT TAK CITAJTE !!![/size]

No všetko sa začalo tým že po zadani hesla do accountu vo windows naskčilo takéto okno: citácia:
dopice.png

AKO NA TO:

1. Zadáš " Nemám KOD " a prihlásiš sa do svojho konta

2. Pojdeš do: C:\Documents and Settings\názov tvojho konta\Nabídka Start\Programy\Po spuštění
a z tamad vymžeš tento program: ssh.exe ak tam takú ikonku s takým názvom mať nebudeš tak klikni na tú čo tam máš a daj VLASTNOSTI , tá ktorá sa bude volať ssh.exe tak tú vymaž.

3. tak pojdeš sem: C:\WINDOWS\applic\ a ten istý súbor vymažeš ssh.exe ak tam takú ikonku s takým názvom mať nebudeš tak klikni na tú čo tam máš a daj VLASTNOSTI , tá ktorá sa bude volať ssh.exe tak tú vymaž.

4. nakoniec zájdeš do KOŠA a dáš vyprázdniť koš ( ja som použil Ccleamer) ale stačí iba vyprázdniť koš

AK SOM VAM POMOHOL NAPISTE ABY SOM SI NAVOD OVERIL

topic-t62877.html

A hlavně to nejdříve vypni v msconfiíg a restartuj počítač, jinak ti to nepůjde smazat