Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error ovladace

Ahoj,
v posledni dobe, coz je od vcerejska mi vzdycky pri hrani World of Warcraft po chvilce zcerna obrazovka znovu se nahodi a ve windowsech mi to napise ze ovladac prestal pracovat a byl uspesne obnoven, zkousel jsem procistit vetraky, a celej pocitac od prachu, ed zkousim nainstalovat nejnovejsi aktualizace a ovladace. Nikdy pred tim mi to WoWko nedelalo a to ho hraju furt na stejne sestave 2,5 roku. Treba kdyz spustim Call of Duty 4, CSS, Pro Evolution Soccer 2009 tak mi to jede uplne v pohode na max detaily.
Jinak moje sestava:

Windows Vista
2 GB Ram
298 GB na Hardisku
Graficka karta Ati Radeon x1650 series
Procesor AMD athlon 64 Processor 3500+ 2.21 GHz

Prosim poradte mi co s tim.
Predem moc dekuju

Nainstalovany vsechny aktualizace Visty, novej direct, novy ovladace na x1650 series a furt mi to pri hre pise:
Ovladač zpobrazeni R300 prestal odpovidat a byl uspesne obnoven.
Furt se mi stupnuje rychlost tech vypadku a nakonec mi padne PC a napise mi to kontrola disku a restartne se PC.
Moc prosim poradte mi.

Aha, no, to sice nevylucuje HW problem, ale co si robil s PC odkedy to prestalo fungovat? Nieco si vo Win cistil (nejake znefunkcovacie cleanery si pustal?) Nejake ovladace si instaloval? Ktore ovladace odkial tam instalujes?
Skus nielen najnovsie, ale aj starsie ovladace, napr. grafiky. A hladaj (google.com) ci na tu hru neni nejaky patch pre vistu.
Ovladace k zakl.doske su nainstalene jake?

Skus dat dotaz do hernej poradne (link je v hornej liste poradne), to moze byt aj cisto herny dotaz (nejaka chyba hry)

P.S. nesnazil si sa nieco pretaktovavat?

Takhle, ja sem hral WoW 2.5 roku a pak sem reinstaloval system tj tak 2 tejdny zpet a neinstaloval sem aktualizace, jen VT, WoW, Skype, ICQ, Operu apod... a nakonec sem stahnul service pack 1 a pak hned service pack 2. A hral sem v poho WoW a vcera mi zacal problem.
Dneska sem prave nainstaloval vsechny aktualizace co byli pristupny, ovladace na grafickou kartu, vycistil jsem pocitac od prachu a nainstaloval sem nejnovejsi directy a dela mi to furt.
Patche ma ta hra, ale to sou spise patche na otevreni novych moznosti ve hre a pred tim mi to normalne slapalo.

Skus nielen najnovsie, ale aj starsie ovladace, napr. grafiky. A pytal som sa aj odkial presne jake ovladace tam instalujes.
To sa neda napisat sfleku ze v com je problem, moze to robit vadny/nacaty HW (proste doteraz bol dobry a odkedy to blbne tak je pokazeny, ta hra moze vyuzivat nieco co ine hry nevyuzivaju alebo co). Moze byt problem v tych Win (nejaky vir alebo nieco si tam spustil instalaciu ktora ti tam nieco rozdrbala nejake .dll ky prepisala apod). Vseobecne ci to je SW problem overis tak ze to zas nainstalujes uplne nacisto ten Win a len presne to co si tam instaloval pred 2 tyzdnami vtedy ked ti hra sla. Ked hra potrom pojde tak to bol SW problem a urob si zalohu systemoveho oddielu aby si to furt nemusel preinstalovavat. Ked to nepojde ani po cistej instalacii (presne takej ako pred 2tyzdnami ked to slo) tak je to HW problem (grafika, zdroj, doska, apod)

P.S. Kedze blbne len jedna hra tak ja tipujem ze to je SW problem takze by ti mala reinstalacia pomoct, ked uz nevies presne ze instalaciou coho sa to posralo (co si instaloval do PC v obdobi medzi dobou ked hra fungovala do momentu ked nefungovala) tak najrychlejsie asi bude nova instalacia...

Prepalit sa nic neprepali, ale teplotou mohli byt namahane napr. kondenzatory DC menicov grafiky a uz nemaju tak dobre vlastnosti ako predtym a preto to moze blbnut. Ale to by blbo hier viac tipujem (resp. vsetky narocnejsie by blbli). Ci to je SW alebo HW problem zistis asi len novou instalaciou Win