Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto sshnas21.dll

Dodrý den,
mám takový problém se sshnas21.dll , u kterého došlo k problému- uvedený modul nebyl nalezen

tato hlaška mi vyskakuje vždy při spuštení systému.

Pouze umístění tohoto souboru je C:\Users\Acer\AppData\Local\Temp\sshnas21.dll

Můžete mi, prosím, poradit co a jak?
Používám Windows 7 64bit

Děkuji

Nedalno jsem odinstaloval nějaký byliček od nortonu - antivir na zkoušku,...
stále mi vyskakovalo okno, zda si jej nechci nainstalovat, ale ja ho nechtěl, tak jsem to odinstaloval.

Můžeš mi teda poradit, co mam udělat, aby mi ta hlaška při spuštěni OS přestala vyskakovat??

Tak si niekde najdi nejaky norton uninstaller, alebo si spust start spustit: msconfig, zalozka po spusteni, a tam si odstrel riadok ktory tu dll nacitava.

P.S. prip. spustit regedit, najst si nazov tej DLL, ak bude niekde vo vetve neco\Run, tak zmazat zaznam v ktorom je ta dll