Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stahování z youku.com

Mám problém se stahováním videí z youku.com,stáhne se vždy jen část souboru,použil jsem několik download programů,výsledek je vždy stejný,z you tube a dalších problém není,poradí někdo prosím kde dělám chybu,nebo jak na to,už nevím co bych ještě zkusil....Konkrétně se jedná o video abba ZDF.

dal jsem si tam vyhledat abba ZDF , kliknul na nějaký video a zatím stahuju, ten server je strašně pomalej, tak uvidím, jestli mi to Maxthon downloader dostahuje.

Jméno souboru Velikost Průběh Uplynulý / zbývající čas
0200010500475532A334C4002765C8C91E8DDA-4250-F37F-0 9... 11.9 MB 15.7 KB/s 20.65% 00:03:34 (00:10:19)

tak mi to dostahoval, sice to jelo hodně pomalu, ale bez problému. Nestahuj to stahovačema, ale prohlížečem, páč platí pravidlo, čím "hloupější" stahovadlo, tím líp - při nedodání dat prostě čeká, až přijdou další a nevymejšlí blbosti.

Ev. sem zkopíruj adresy videí co bys potřeboval a já ti vyjedu adresy na soubory flv. ty bys v prohlížeči stáhnul klikem na odkaz a uložit jako.

Jé díky moc za tvůj čas,ani jsem nedoufal,že se někdo ozve.Používal jsem na stahování downloadhelper,je to doplněk k firefoxu.To je vlastně prohlížeč,funguje tak jak říkáš,když nemá data čeká....soubor který jsi začal stahovat sedí,je to on.Chtěl bych stáhnout jen těch pět videí ABBA ZDF 1-5....

stáhnul jsi celý soubor?

,např.ABBA ZDF 1 má 27:52minut,mě se stáhne 6:55.Ve správci stahování se objeví název,velikost souboru,rychlost a čas do konce a

právě ve velikosti souboru je problém ,objeví se tam vždy cca 13MB,což není na 27min flv videa,

v nastavení to není jiná flv videa stahuju v poho,mají i 2 hodiny.Připojením to není,ani nestabilitou připojení ani to,že to tahám z číny.

Adresy flv videa se mi zobrazují v tom downloadhelperu,stáhnout je dokážu....nevím jestli to správně vysvětluji,každopádně by mě zajímalo,jestli se ti podařilo stáhnout jeden díl abba zdf celý,tj.27 min?

zkoušel jsem jen ten jeden (dancing queen), Kdyžtak ti je stáhnu a nahodím třeba na edisk, nebo uložto a do pm [subscribe.gif] ti pošlu odkaz. Videa mají všechny cca 13 mega a až stáhnu, tak ověřím minuty.

[2913-maxthon-jpg]

EDIT// jo aha už to chápu - mrknu na ty minuty. A musím to nechat projet celý.

Mám to, je to přesně jak říkáš.

Mrkni na čmuchala, spustíš stránku, načte se player(první odkaz/ řazeno odspodu) a spustí to naše 13ti megový video (2-3 odkaz, videa jsou stejný), po 7 minutách načte player další část videa (4-5 odkaz)
[2914-mam-ho-hajzla-jpg]

Takže, zkus video přehrát celý a zdetekovat další části, pokud ti to nedetekuje, použij Maxthon, ten ovládá sniffování DDE a odkazy zachytí.Videa mi detekuje dvojitě(asi nějaká záložák), takže v maxovi stáhni buď lichý, nebo sudý videa. Potom jednotlivé části spoj: Avidemux, načíst první video/ potom připojit (postupně připoj všechny video části), video: kopie, audio: kopie, kontejner flv a uložit.

Aha takže jestli to dobře chápu,maj to video rozdělený na 13MB kousky,zkusím to stáhnout,ale až v noci protože těd mi to vůbec nejede,mám net po wifi,přes den to jede sotva 50kb,seděl bych u toho nevím jak dlouho,v noci je to lepší tak cca 150KB,zatím moc moc díky,snad se mi to podaří,dám vědět,nebo....no netroufám si tě žádat jak jsi psal,že by jsi to hodil na ulož.to...

Tak videa jsem stáhl,ale byla to fuška s mým"rychlým připojením".... po úspěšné instalaci maxthonu,docela fajn prohlížeč,mám ješte jedem problém,nepřišel jsem na to jak spojit flv videa v avidemuxu,je to amglicky a v anglině já pěkně lítám,no nějakej blbec mě učil ve škole rusky místo anglicky.Nenapsal by jsi mi v bodech jak na to...

...jinak za postup se stahováním ještě jednou díky,bych na to nepřišel,že to video je nakouskovaný na 5 částí,já vždy spustil,dal stahovat a šel pryč.....

Takže avidemux odinstalovat a nainstalovat znovu, v instalaci zvolit nainstalování češtiny - pak to kecá po našem.

potom si otevři avidemux
dej soubor/otevřít a otevři první flv
potom soubor /připojit a otevři druhé flv (druhé se připojí za první) - a takhle pokračuj se všemi videi.

Dále musíme avidemuxu říct, že videa chceme spojit a ne je konvertovat. Nastav si položky jako na obrázku:

[2916-avidemux-jpg]
video - kopírovat (čti: nic s tím nedělej)
audio - kopírovat (čti: nic s tím nedělej)
kontejner (formát) - původní flv

pak už jen zadáš z menu soubor/uložit/uložit video a pojmenuj jako cokoliv.flv

ja pajechal na kanikuly, ja paguljal - žáku tečka se za číslem nepíše, to sověti neříkají, neříkejte jim rusáci - a pak úča bulela nad zkurveným přepadem partyzánů - to jsou moje zážitky s ruštino. dneska ji rozumím daleko víc jak ve škole - na rusáckých serverech je všechno.:-)

Díky,zkusím......v instalaci zvolit češtinu,se lehce řekne,ale žádná tam není,zkusím pohledat na netu něco česky....

...ale jo,všude je něco amíci jsou takový,rusáci zas makový....zruska mi to jede ještě pomaleji ten net,kdoví čím to tam maj nataháno,možná vojenskou dvojlinkou......

Já to věděl,kdepak mě by šlo něco lehce,videa jsem spojil,ale zvuk je ted nesynchronní s obrazem,dokonce už při spojení 1 a 2 části hned zkraje,dá se to v nějakým programu spravit? myslím,že to vzdám,vypálím to po kouskách,lepší rozkouskovaný a zrnitý než nesynchronní...

hmmm , zkusme ho převést.

takže spojování umíš, takže si je připoj (otevřít první flv, připojit druhé, třetí čtvrté....)

Teď:
položka video ne copy, ale Mpeg4- ASP (XVID)
audio - MP3
kontejner AVI

a uložit.
-----
Taky to můžeš udělat tak, že všechny videa (kousky) takto převedeš a až potom je spojíš. Tohle bude problém se špatně detekovanou frame rate