Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minihledač - zápatí

Dobrý den.

Vytvářím pro svůj minihledač hlavní stránku.
Ale nevím jak udělat reklamy, které mám od Endory aby byly zobrazovany dole.
Jakoze uplne dole.
Tedka to mam provizorne udelane pres tag <br /> ale je problem, ze kazdy ma jinsi rozliseni, takze nejde pres tag <br /> udelat presnou velikost aby to bylo uplne dole.
Zajimalo by me jak mam udelat aby to bylo vzdy dole ta reklama.
Hledač najdete na minihledac.jecool.net .

Děkuji, Petr.

Nechápu, css už tam máš. Čiste HTML to nepůjde. Nebo přiřaduj styl javascriptem.
Nebo

<div style="position:relative;bottom:0px;">reklama</div>

sice to je css, ale jinak. Spolehni se, bez css to nejde (možbá jo ale složitě)