Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaseknutí ikonek na ploše

Mám následující problém, zničeho nic se mi zaseknou ikonky na ploše, na nic nerágují, ale nabídka start pracuje normálně i veškeré ostatní programy, mám windows vista

Taky mam stejny problem: Po nabehnuti systemu se po nahodnem case zasekne plocha.Nelze nic zmacknout na plose ale spodni lista funguje.Projiždel jsem to spybotem + AVG 9 ale bez vysledku.PC bylo před týdnem přeinstalovano a nahrál jsem vsechny aktulizace ale stejne nic nepomaha.Jedna se o Windows Vista

v nouzovém režimu to nedělá? (tam se nezavádí autoruns položky, a podle volby ani ovladače sítě)
odvirovat, odspywarovat, u samo-domo-instalací nainstalovat všechny ovladače.
ale hlavně povypínat veškerý paskvil, co sis nechal ať se automaticky spouští po startu: msconfig.exe - po spuštění.
čtení chyb v prohlížeči událostí (start - nápověda - prohlížeč událostí) taky může inspirovat.

Jestliže máte nainstalovaný IE9 tak je to bohužel tak. Takže odinstalovat IE 9 a znovu se prozatím vrátit k IE 8, tam ten problém není. Snad se to i s příchodem IE 9 vychytá a bude vše funkční i s Intenet Explorerem verze 9. Já tam dal zpět IE8 a maká vše tak jak má.Už mi jde dokonce znovu internetbanka. Mějte se fajn a vraťte se prozatím ke starší verzi IE.