Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaseknutí ikonek na ploše

Mám následující problém, zničeho nic se mi zaseknou ikonky na ploše, na nic nerágují, ale nabídka start pracuje normálně i veškeré ostatní programy, mám windows vista

Jestliže máte nainstalovaný IE9 tak je to bohužel tak. Takže odinstalovat IE 9 a znovu se prozatím vrátit k IE 8, tam ten problém není. Snad se to i s příchodem IE 9 vychytá a bude vše funkční i s Intenet Explorerem verze 9. Já tam dal zpět IE8 a maká vše tak jak má.Už mi jde dokonce znovu internetbanka. Mějte se fajn a vraťte se prozatím ke starší verzi IE.