Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doporučte tichou myš :-)

zdravim, protože stále ještě nejsem v místnosti sám, potřebuju sehnat nějakou tichou myš, aby prostě nebylo slyšet cvakání.. Nejradši bych laserovou s drátem.. :-) cena přibližně do 400,-
díky za rady :-)

edit: bude k notebooku.. Sice mam touchpad ale přecijen myš je myš :-)

přecijen 2000,- za myš vyhazovat nebudu

Takže si koupíš nějaký hlučný krám za 400 (mám takový krám jménem Genius Ergo 525V a klik klik klik je slyšet i ve vedlejším pokoji, ale sedne docela přesně do ruky, tak ji mám)? Myš je věc, kterou koupíš třeba jednou za 3 roky a budeš ji používat každý den několik hodin denně, skutečně chceš na tomhle šetřit? Mám klávesnici za 1200Kč, monitor za 8000,-Kč. Klávesnici bych mohl mít za 200Kč, monitor za 4000Kč, ale proč šetřit na věcech, které budu používat denně? Třeba při vybrání neergonomické/nekvalitní myši nebo klávesnice riskuješ nemocné karpální tunely (a ano, bolí to) a nervy (nikdy neber Genius nebo Trust - drivery jsou katastrofa, obvykle házejí v pravidelných intervalech BSOD). Před koupením té klávesnice mě bolelo zápěstí (asi příznak k. tunelů), po používání této http://www.maximumpc.com/files/u16580/dmkeyboardL. jpg to přestalo. Taky by sis koupil auto třeba bez klimatizace a hnusně vypadající za 200 000 než auto s klimatizací a pěkným vzledem za 400 000?

No tak si ji koupi, treba jen proto, ze bude ticha. Taky si na svoji stezujes, ale presto ji mas, protoze ti z jednoho duvodu vyhovuje. Pro nej je treba ten duvod hluk a na protipolu je cena. Genius pouzivam na jednom z PC asi 7 let a bez problemu. Funguje hned po zastrceni do PC, zadne Genius drivery nejsou k provozu potreba. Za tu dobu nikdy nehodila BSOD. Na dalsim PC je taky Genius uz par let s jeho drivery, kvuli tlacitkum. Ty novy je nepotrebuji.Dal si musis jaksi uvedomit, ze kazdy mame jine potreby.
Pises, ze mas monitor za 8, ja mam za 35. Podle tve logiky si u tvyho znicis oci a setrils na nem. Pravdepodobne bude asi neergonomicky a nekvalitni.
Musis vic pouzivat svuj mozek a napapouskovat co kde uslysis, vsiml jsem si, ze porad pises to se stalo kamosovi a to zas jinymu atd., ale to je tvoje vec. Kazdy clovek ma svoje a tudiz ruzne potreby. Nekomu staci mys za 200kc a nema s nicim problem, jiny potrebuje mys za 3t. a porad si stezuje. Stejny je to s auty, monitory atd. Kuprikladu kdyz si koupis starsi BMW za 200t. a srovnas ho s novou Skodovkou za 400t., tak je Skodovka jako Trabant v 90% pripadu srovnani cehokoli. Zejmena jizdnich vlastnosti, pouzitych materialu interieru, vykonu motoru atd. Proste je blbost srovnavat takto veci. Je dulezity vedet co potrebuju a pak se teprve rozhodnout kolik za to pustim penez. Ja mam mys asi za 500 a jsem s ni spokojen. Kablik je slabej, na muj vkus je ticha, super DPI a je to obycejna A4/cosi. Klavesnice taky staci za par stovek. Ne kazdy sedi u PC cely den. Pak je situace jina.