Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi obraz po zapnutí pc

Dobrý den, moc prosím.
Včera se mi při zapnutí pc neukázal obraz na monitoru, je slyšet pošítač, že naběhne windows, ale po obrazovce mi běhá nápis bez signálu, nevíte co bz to mohlo být děkuji j
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: nejde mi obraz
Změna kategorie, původně: Ostatní (rh)

Laskavě na nás nekřičte (psaní velkým písmem se totiž na diskuzích považuje za nezdvořilý křik). Jinak, jak už psali kolegové, může to být ledacos - od vypnutého monitoru, přes pokažený monitor, přes vytažený kabel po vadnou grafickou kartu. Monitor je možno zkusit zapnout (to svede i laik) a také třeba připojit k jinému počítači (to také laik svede). Grafickou kartu je možno taktéž možno strčit do jiného počítače, což už by asi měl dělat někdo alespoň trochu zkušený. Nic jiného se s tím dělat nedá.

Tam skutočne treba (ako už bolo spomenuté):
1. skontrolovať dátový kábel (keďže to, čo monitor oznamuje, je, že neprúdia k nemu dáta).

A potom postupovať systémom vylučovacej metódy.
Monitor na iný PC, iný monitor na ten Váš PC, a podobne aj kábel otestovať.
Ale, často to je len povytiahnutý konektor.