Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj - kolik má watů

Dobrý den jde nějak přes pc program zjistit kolik má zdroj watů. Koupil jsem si novou GF kartu ASUS 9800Gt
a ted potřebuji vědět kolik má můj zdroj W. Jestli mám koupit nový. Minimum pro tuto kartu je 400W. Děkuju za odpovědi
Zmena predmetu, pôvodne: Zdroj (los)

To znamena ze ten zdroj je uplny smejd a kartu neutiahne ani nahodou. Stat sa moze ze si odpalis komplet cele PC.
To jaky mas zvysok PC? Ma vobec vyznam ta karta do toho PC?

P.S. a ked budes kupovat novy zdroj tak si vsimaj predovsetkym prudy u 12V vetiev (ich sucet). A nekupovat ziadne eurocase ani podobne lacne ting-tong, ani redstar.

Eurocase 350W ASi

Tak tomu bych nevěřil ani náhodou.
Eurocase je snad největší shit jaký existuje a ještě k tomu při tom výkonu.
Jestli náhodou tu kartu utáhne, tak to nebude na dlouho a vezme sebou do křemíkového nebe i další hardware.
Je to na tobě jestli ti to stojí za ten risk.

No tak to je docela možné. :-[ Taky jsem měl EC a odešel na něm ventilátor. Nevěděl jsem o tom ani kdy, protože byl extrémně tichý. Přišel jsem na to náhodou když jsem k bedně připojoval nějaké kabely a ucítil jsem že to hřeje jako radiátor. Zdroj byl v záruce, tak jsem ho reklamoval, ale už jsem k němu neměl důvěru a koupil Fortrona. To bylo nadávek hučel děsně i kyž psali ulrta tichý. :-/

stane se. Minimálně ten zdroj do pár měsíců nejpozději shoří jako papír. Jedná se totiž o starý ATX zdroj, který je dimenzován na +5V zátěž, kdežto dnešní PC a zdroje dimenzují hlavně +12V větve/větev. Běžný soudobý kvalitní 400W zdroj dá na +12V větvi minimálně 300W, zatím co tvůj zdroj bude mít maximum stěží na 160W..

O tom, že takové PC bude vše jen ne stabilní nemá smysl ani diskutovat, stabilní PC stojí a padá na kvalitním zdroji.