Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj - kolik má watů

Dobrý den jde nějak přes pc program zjistit kolik má zdroj watů. Koupil jsem si novou GF kartu ASUS 9800Gt
a ted potřebuji vědět kolik má můj zdroj W. Jestli mám koupit nový. Minimum pro tuto kartu je 400W. Děkuju za odpovědi
Zmena predmetu, pôvodne: Zdroj (los)

Eurocase 350W ASi

Tak tomu bych nevěřil ani náhodou.
Eurocase je snad největší shit jaký existuje a ještě k tomu při tom výkonu.
Jestli náhodou tu kartu utáhne, tak to nebude na dlouho a vezme sebou do křemíkového nebe i další hardware.
Je to na tobě jestli ti to stojí za ten risk.

Kupodivu EC ten největší sráč není. Je to sice lowend, ale ještě jsem neviděl (nebo se aspoň nepamatuju), aby vydunělý EC vzal sebou zbytek osazenstva budky, což se u extrašitů typu Xilence nebo RedStar podařilo..

No tak to je docela možné. :-[ Taky jsem měl EC a odešel na něm ventilátor. Nevěděl jsem o tom ani kdy, protože byl extrémně tichý. Přišel jsem na to náhodou když jsem k bedně připojoval nějaké kabely a ucítil jsem že to hřeje jako radiátor. Zdroj byl v záruce, tak jsem ho reklamoval, ale už jsem k němu neměl důvěru a koupil Fortrona. To bylo nadávek hučel děsně i kyž psali ulrta tichý. :-/

Může se stát, nemusí se stát. Pokud kartu nebudeš zatěžovat (tedy hrát hry), tak by to mohlo nějakej čas vydržet.
Je to asi tak: někdo může pít vodu z potoka celej život a nic mu nebude, jinej se napije vody z čisté studánky a posere se z toho.