Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde prehrat DVD+RW

Dobry den,mam dvd prehravac Thomson DTH 211 a nejde mi na nem prehrat DVD+RW,pritom -R jde...skousel jsem snad vsechno mozne...tady pise ze mi to ma prehrat detail.asp ale neprehraje...jo a nasel jsem to same dvd akorat s DTH 211U ktery vezme jenom -R,-RW a nejaky DTH 211E...jaky je v tom rozdil?

jaký je v tom rozdíl ví jen manitů ve fabrice kde to dělají. může to znamenat jen koncovku napájení (uk/europe, nebo cokoli jiného)
v tomto století je normální, že přehrávače vezmou + i - mědia. pokud ne, mohlo by to jít spravit upgradem firmware, jestli ten šmejdvýrobce má webové stránky. nebo jim napiš mail na support, ať pošlou funkční firmware.
když kliknu na ten tvůj dvd, dostanu jen stránku 404. to je fak důvěryhodný obchodník.

nejfunkčnější a nejkompatibilnější bývaly vždycky korejské a čínské krámy - aby se prodaly všude na světě, uměly přehrát všechno.

Tak ti odpovim... manual je na netu. O upgradovatelnosti tam nic neni (manual se cte jako prvni), ale je tam neco o discich.

DVD-R and DVD-RW discs
Your player can play DVD-R and DVD+R (single recording) and DVD-RW and DVD+RW (re-recordable) discs.Recordings on DVD-RW discs must be made in DVD Video mode.
Recordings on DVD+RW discs must be made in accordance with the specifications for the 4.7 Gb capacity DVD+RW disc format.Compatibility is dependent on which DVD writer,writer software and disks are used.

Takze staci mit DVD+RW vytvorene dle specifikace a melo by to jit.

Študovať manuál na tvoj DVD player sa mi nechce, no firmware do DVD sa typicky flashne tým najjednoduchším spôsobom. Vypáliš na CD image ktoré si stiahol, vložíš CD do zapnutého player-a, následne ho vypneš, /fyzicky vypnúť zo siete, nie prepnúť do Stand-by/, podržíš zmáčknuté nejaké tlačidlo a zapneš do siete, /aké tlačidlo si prípadne vyhladaj na forach alebo prelúskaj web výrobcu/. Po zapnutí player rozpozná image s firmware, vypíše na display nejakú hlášku a buď rovno začne flashovať alebo chce ešte potvrdiť že ANO. Predpokladám že drobné odlišnosti od uvedeného postupu sa vyskytnúť môžu.