Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Dobrý den, chtěl bych od Vás poradit ohledně upgradu mého PC.
Nemám mnoho financí, ale rád bych aby na něm šli i nejnovější hry
mám sestavu:zákl.deska-gigabyte M52L-S3 boužel není nic moc
procesor-AMD ATHLON 64 X2 5200+ (2,7GHZ, 2 jádra)
grafická karta-nvidia 8600GTsuper
paměti-2GB DDR2 800mhz CL5
Zdroj-350W pravděpodobně eurocase :( -brzy vymením za forton 400W
předem děkuji za rady :)

ja myslim ze doska a CPU su dobre a stacia, upgradovat treba grafiku a zdroj.
Staru grafiku predaj, a kup nejaku aktualnu ATI v cene aspon 3000-4000Kc (vykon je do urcitej miery priamo umerny cene :)

Zdroj nekupuj fortron a 400W nebude stacit. K novej vykonnej grafike treaba nejaky Seasonic aspon 500W, cena asi 1000.

jj beru to navědomí jinak jsem měl také v plánu vyměnit GK akorát si nejsem jistý kterou si mám vybrat.Nejdřív jsem se koukal na ty lehce starší.Docela se mi zalíbila
ATI HD 3870 v poměru cena a výkon prý natom není špatně.Také jsem se podíval na vyšší třídu 4xxx, ale tam opravdu nevím kterou si vybrat.

To neni pravda!!! Treba si vsimat na stitku "combined power" u 12V, co je najdolezitejsia informacia a dementni obchodnici ju neuvadzaju lebo su idioti blbi.

Max vykon 12V vetiev sa nerovna napatie krat sucet max. prudov (resp. nie vzdy).

atx.htm
360W nerovna sa 408W

P.S. mozno by mu sice stacila aj ta 400ka, ale ja by som preistotu tam dal 500 nech nie su problemy, hlavne ak rozdiel ceny je relativne maly.

no asi takhle:nepsal jsem, že všechny by museli jít na plné detaily(třeba GTA IV nebo crysis) stačily by mi i střední+.S mojí sestavou sice tyto hry také rozjedu, ale jde o to, že né na moc vysoké detaily.Hlavně bych potom už třeba ty nové co vyjdou na podzim a v zimě jen těžko rozjížděl...

Jen uvažuj, ale nejprve nad svým procesorem, protože ty HD 48xx potřebují trochu výkonnější !
O rozlišení monitoru ses také nezmínil,na 19" jsou opět na dvě věci..............
A to nemluvím o W spotřebě která je oproti HD57XX skoro o 100W při plném zatížení větší.

Aojky, mám jen takový malý dotaz. Mám mininotebook Toshiba NB100 12M a nejdou me spustit videa na Youtube.com sekají se a mě to strašně štve. Čím by to mohlo být? lze na takovémto mininotebooku zvětšit Ram? já temu moc nerozumím, ale snad Vy mi tady poradíte. Děkuju