Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Dobrý den, chtěl bych od Vás poradit ohledně upgradu mého PC.
Nemám mnoho financí, ale rád bych aby na něm šli i nejnovější hry
mám sestavu:zákl.deska-gigabyte M52L-S3 boužel není nic moc
procesor-AMD ATHLON 64 X2 5200+ (2,7GHZ, 2 jádra)
grafická karta-nvidia 8600GTsuper
paměti-2GB DDR2 800mhz CL5
Zdroj-350W pravděpodobně eurocase :( -brzy vymením za forton 400W
předem děkuji za rady :)

Aojky, mám jen takový malý dotaz. Mám mininotebook Toshiba NB100 12M a nejdou me spustit videa na Youtube.com sekají se a mě to strašně štve. Čím by to mohlo být? lze na takovémto mininotebooku zvětšit Ram? já temu moc nerozumím, ale snad Vy mi tady poradíte. Děkuju