Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zabržděný pc..internet,hry

Dobry den,
mam problem se zabrzdenym pc.Zacnu od internetu.Internet se mi posledni dobou zda hrozne pomaly.
Kdyztak hraji hru shakes a fidget a pisu do chatu,tak to trva treba 30 sec nez se odesle,ale nemam problemy jen s tim..celkove vsechny stranky se nacitaji pomalu.Ten internet se mi zda takovy naladovy,obcas jde celkem rychle a obcas hrozne pomalu.PC samo o sobe kdyz nepocitam hry a internet jede normalne.U her mam prilis dlouhe nacitani,ale jak u kterych.Call of Juarez treba 10 min a call of duty 4 2-3 min (cod 4 je novejsi hra,coz je divne)Problemy s internetem zacali po stahovani filmu z internetu.PC byl cca pred mesicem preinstalovan a vymenena mechanika.Problem s hrami byl i po preinstalovani.Napadlo me preinstalovat GK,ale nemam od ni cd.Ovladace jsem tam dal a nic nepomohlo.Jeste se mi nezda teplota.
Pouzil jsem speedfan a ukazuje mi to teplotu temp1 63C a temp2 50C,ostatni je v pohode.Je ta teplota normalni?Chystam se defragmentovat disk a prohlidnout pc avastem.
Dekuji za kazdou radu.(pardon jestli jsem dotaz nevhodne zaradil,ale nvm kam to hodit :))
Snad bude to co jsem napsal trochu srozumitelne..

Intel Celeron 2,80 Ghz
NVIDIA Geforce 8400 GS 512 MB
2GB ram Kingston
mainboard:AGP PCI IMB USB i2c/SMBus model MS-7536
zdroj 450 W
WD 500 GB

Internet od 02 8 MB/s

Zacinam se celkem obavat o ten pc.Mam pusteny internet a test avastem a CPU jede na 100%,ale je to jeste celeron no.Ale hlavne mi speedfan ukazuje temp1 83C,temp2 58C a core 50C ostatni teploty jsou v pohode..
Nemam poneti co je to ten temp.Kontroloval jsem vetraky a funguji vsechny.Pak jsem to vyfoukal,ale vubec to nepomohlo..stejne tam moc prachu nebylo.Ted me napada jen nejaky vir,ktery mi dela neplechu a nebo jeste zkusim nejaky jiny program na mereni teploty

Jake programy pouzivate vy?
Pouzivam speedfan a hmonitor.
Hmonitor mi tvrdi,ze zakladni deska ma 70C
Speedfan,ze Temp1 66C,Temp2 53 a Core 50C
Mohl by mi nekdo vysvetlit co to je ten temp?
Vetraky vycisteny,vsechny funguji.
pc jsem prohlizel Superantispywarem v nouzovem rezimu a naslo to 155 hrozeb.
Vsechno jsem odstranil.Pc se zrychlilo,ale ty teploty mi to pise porad.

Diky