Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení k databázi

Dobrý den,
utekl nám IT a ředitel to hodil na mě. Vyskytl se nám tady nový počítač, který ale nemůžu připojit k databázi. Chybu, kterou to píše je v příloze. Prosím o pomoc co s tím. Jedná se o nový počítač s WIN 7.

podívej se do PC kde to funguje, zda a jak je nastaveno ODBC připojení. Většina programů si jej po instalaci sice vytvoří sama, ale může být případ, kdy je třeba ručně doinstalovat nějaký ODBC driver a/nebo k tomu nastavit připojení.

tak všem díky za pomoc.. po chvilce koumání jsem na to došel.. zjistil nastavení z puvodniho PC a nastavil do noveho.. hlaska zmizela, avsak program se nechce zobrazit.. pravdepodobne diky WIN 7, i kdyz jsem zkousel i rezimy kompatibility... pokud vas jeste neco napadne, sem s tim.. ale zakladni problem zmizel..

EDIT: program je i ve spravci uloh jako spusteny.. takze si myslim, ze problem bude nekde v zobrazeni...