Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Steam problem!!!

nazdar , mam problem chcem si aktivovat cez steam mafia 2 demo ale vzdy ked si idem vytvorit svoj ucet tak zasekne steam .. v spravcovi uloh pise ze neodpoveda a vobec nereaguje.. prosim nevie niekto ako to opravit?? dakujem
Upravená veľkosť písmen. (los)

Já se nikdy přes žádnou internetovou stránku neregistroval a Steam mi normálně funguje, nějak nechápu, co vlastně děláš. Instaloval jsi už toho klienta? Svoje údaje (nové!) zadej až při instalaci (označ, že zatím nemáš účet na Steamu, pokud se tě instalace zeptá).

no ja vam napisem co som zrobil.. 1. nainstaloval som STEAM z Mafia 2 DEMO suboru
2. nabehol UBGRADE
3. UBGRADE stiahnuty , idem vytvorit konto
4. Zadam vsetky udaje , kliknem na Create Account a sekne
5.Firewall mam vypnuty , hry odinstalovane , antivirus pozastaveny..

no ved aj to som urobil a ked som zacal instalovat DEMO tak napisalo ze sa pripaja na ucet a sekne STEAM.. prosim napiste mi podrobne co musim mat vypnute(firewall) alebo zapnute vo windowse alebo nejaky procgram ktory moze branit Steamu ked ma chapete co myslim.

co s tohto mam vymazat??

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost

Peknej curbes, mozna neco v registrech, tam by se to taky dalo dat do tramtarie, zkusil bych odinstalovat a pak nasledne projet regedit a vyhledat steam, veskery obsah teto aplikace smazat, nebo vyexportovat jako zalohu do nakeho adresare. :puff: Kdyby neco tak je jeste moznost offline-register.