Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Steam problem!!!

nazdar , mam problem chcem si aktivovat cez steam mafia 2 demo ale vzdy ked si idem vytvorit svoj ucet tak zasekne steam .. v spravcovi uloh pise ze neodpoveda a vobec nereaguje.. prosim nevie niekto ako to opravit?? dakujem
Upravená veľkosť písmen. (los)

no ved aj to som urobil a ked som zacal instalovat DEMO tak napisalo ze sa pripaja na ucet a sekne STEAM.. prosim napiste mi podrobne co musim mat vypnute(firewall) alebo zapnute vo windowse alebo nejaky procgram ktory moze branit Steamu ked ma chapete co myslim.

co s tohto mam vymazat??

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost

Peknej curbes, mozna neco v registrech, tam by se to taky dalo dat do tramtarie, zkusil bych odinstalovat a pak nasledne projet regedit a vyhledat steam, veskery obsah teto aplikace smazat, nebo vyexportovat jako zalohu do nakeho adresare. :puff: Kdyby neco tak je jeste moznost offline-register.