Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přihlášením na Facebook .

Dobrý den . Chtěla jsem se přihlásit na facebook , a naběhla mi tam tabulka ověřování účtu . Chtělo to po mě telefoní číslo , že mi tam pošlou sms a nějakým kodem . Číslo jsem zadala, ale sms mi doposud nepřišla ( od čtvrtka ) . Napsala jsem jim , a odepsali , ať zkusím změnu heslo , ale .. nepomohlo to a stále mi to nejde . Neví, prosím , někdo co s tím ? Díky za každou pomoc :)

Nuž je jasné že ona falošná hláška sa neobjavila len tak z ničeho nic.

V tvojm PC sídli zlý duch, prezerá si internetovú komunikáciu a robí si s nou co chce.

Milá malá.michelle, sama to nezvládneš, oslov princa co vládne znalosťami oboru počítačov, nech skúsi a ukáže co dokáže s tým urobiť.

Dobrý den, nevíte někdo co mám dělat, když se nemůžu dostat na svůj fb? Vždycky se přihlásím, ale místo hlavní stránky se mi ukáže tabulka, kde je napsáno toto:

Proveďte bezpečnostní kontrolu

Bezpečnostní kontroly pomáhají zachovat důvěryhodnost Facebooku, kde nenarazíte na spam.

Zkontrolujte přijaté textové zprávy (420*********)"(v závorce je vždy moje číslo, na které mi údajně má přjít ten kod)" a níže zadejte kód.

Jenže na můj mobil mi, NIKDY žádný kod ani zpráva nepřišla…zkouším to už po několikáté a pořád nic.

Též mám stejný problém a dle čtení na internetu jsem zjistil, že Facebook některým zapnul "dvou-stupňovou ochranu účtu".
Její součástí je ověření účtu pomocí SMS. Problém je v tom, že v ČR je Facebookem podporován pouze O2.

A díky tomu jsme v začarovaném kruhu. SMS nedojde, protože Facebook ji v mém případě nepošle na T-Mobile a změnit/smazat číslo nemohu, protože se nedostanu k účtu.
Nezbývá než čekat na reakci supportu. Jen doufám, že si pohnou ...

Zmenit cislo je mozne, hladaj vsetky odkazy ktore su na tej stranke. Dokonca bolo mozne na jedno cislo poslat sms z viacerych uctov. Dalej su 2 sposoby overenia pomocou mobilu, jedna je obmedzena a druha uz menej - je tam viac operatorov, overovat je mozne pomocou sms aj pomocou bezplatneho telefonatu kde nadiktuju kod.

Este je jedna moznost ked tusim traja priatelia musia potvrdit ze si skutocny clovek a potom sa ti ucet odblokuje, ale neviem uz presne ako sa to aktivuje, najdes to urcite cez chaoticke odkazy na uvodnej overovacej stranke.

No jelikož se přihlásím a hned na mě vyskočí tabulka se zadáním kódu kde jsou aktivní odkazy pouze na Resend a nápovědu, tak to číslo bohužel nezměním.

[http://pc.poradna.net/file/view/8199-fbasd-png]

Každopádně jsem se nějak dostal do fáze tří přátel (při změně mailu), ti obdrželi kód, který jsem napsal a obratem jsem dostal mail, že mám popsat problém a připojit co nejvíce identifikačních věcí a údajů. Jako povinné tam byl řidičák nebo občanka či jiné. Sice se mi do toho nechtělo, ale poslal jsem jim řidičák a některé věci jsem zamaskoval (chtěli hlavně fotku, jméno a datum narození).

Tudíž jsem jim poslal email se všemi těmito věcmi včetně možná lehce nervózního textu a uvidím co bude následovat.

Hm.. tak taketo info predtym nechceli, ale tam stale nieco menia. Vtedy tusim stacilo potvrdenie od 3 ludi a odpovedanie na kontrolnu otazku, nic viac - vlastne mozno to cislo vodicaku si zadal ako tu kontrolnu otazku, preto si to pytali. Kazdopadne toto bolo vsetko automatizovane, ty si im pisal a riesia to uz "nazivo".

Skusal si odkaz "Why am I seeing this?" - treba skusat vsetky odkazy, je to chaos, ale da sa to riesit.

viete mi niekto poradit,neda sa mi zaregistrovat na facebook, 2x mi napisalo po vyplneni neuspesne a teraz mi stale pise ,ze nie som sposobila na registraciu.....PROSIM PORADTE NIEKTO KTO SA V TOM DOBRE VYZNATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak já jsem to vyřešila a tak vám poradím :) já jsem prostě 4 dny nezkoušela se vůbec přihlásit na ten zamklej profil a po těch 4 dnech,když jsem se přihlásila mi to bez problému odeslalo sms s kódem, jelikož teda mi to předtím taky psalo, že jsem vyčerpala limit a nic se nedělo.