Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neustálá výstraha od esetu - adresa blokována

ahoj,

poslední dobou mi pořád dokola vyskakuje hlášení od esetu adresa blokována, dělá to pořád ať navštívim jakýkoli web, v příloze dávám snímek že to udělá i když vlezu k vám na poradnu, a vyskočí to na každé stránce i několikrát. V pc mam absolutní čisto, projel sem ho několikrát sasem i nodem a nikde nic, pouze 1x tracking cookie, netuší někdo čim to může být?

díky

Ja som si to ani nevsimol ze tam mas nieco take :) (ja take veci nerobim tak nepoznam ze co je nejaky odrblicenciu.exe). Ale ten nod si bud kup alebo pouzivaj nieco ine free (alebo nic), nelegalne veci casto obsahuju nejaky backdoor alebo spyware apod., a neni dobre si take veci instalovat do PC dobrovolne :)

wtffff?

O4 - HKLM\..\Run: [reset] regedit /s reset.reg

wtffff?

O15 - Trusted Zone: http://software.kuaiche.com

Nahlášená útočná stránka!
Tato webová stránka na serveru software.kuaiche.com byla nahlášena jako útočná stránka a proto byla na základě vašeho bezpečnostního nastavení zablokována.

toto mi připadá divné - smazal bych to (můžeš si řetězec A55F9C95... dohledat v registrech):

R3 - URLSearchHook: (no name) - {A55F9C95-2BB1-4EA2-BC77-DFAAB78832CE} - (no file)

nechce se mi hledat co to je, jestli to patří k vistě nebo k čemu:

O4 - HKUS\S-1-5-19\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'NETWORK SERVICE')

tyto soubory pro jistotu zkontroluj že jsou skutečně od ms - vlastnosti / verze:

O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\program files\common files\microsoft shared\windows live\wlidnsp.dll

Bonjour Service vypni ve službách, co se má apple co srát do windowsího dhcp - lepší to stejně nebude:

O23 - Service: ##Id_String1.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762## (Bonjour Service) - Apple Computer, Inc. - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe

tušíš k čemu slouží toto? je to nainstalované vědomě, nebo to bylo součástí něčeho ukradeného?

O23 - Service: ActivIdentity Shared Store Service (ac.sharedstore) - ActivIdentity - C:\Program Files\Common Files\ActivIdentity\ac.sharedstore.exe