

neustálá výstraha od esetu - adresa blokována
ahoj,
poslední dobou mi pořád dokola vyskakuje hlášení od esetu adresa blokována, dělá to pořád ať navštívim jakýkoli web, v příloze dávám snímek že to udělá i když vlezu k vám na poradnu, a vyskočí to na každé stránce i několikrát. V pc mam absolutní čisto, projel sem ho několikrát sasem i nodem a nikde nic, pouze 1x tracking cookie, netuší někdo čim to může být?
díky
tak sem to projel i v nouzáku a nikde nic...
místo projíždění antivirem si zkontroluj nastavení proxy v prohlížečích.
a vykopej z pc všechny zaručené "antispyware", "antiregistry", "anticleanery", "antiadware" a "antihlídače připojení" - něco z toho je ve skutečnosti spywarem.
četba v logu hijackthis by ti mohla pomoct.
přidávám lod z hijackthisu, můžete se na něj mrknout?
nějaký ty serepetičky nemam, mam pouze sas a klasickýho noda... a o nastavení proxy vim kulový...
wtffff?
wtffff?
toto mi připadá divné - smazal bych to (můžeš si řetězec A55F9C95... dohledat v registrech):
nechce se mi hledat co to je, jestli to patří k vistě nebo k čemu:
tyto soubory pro jistotu zkontroluj že jsou skutečně od ms - vlastnosti / verze:
Bonjour Service vypni ve službách, co se má apple co srát do windowsího dhcp - lepší to stejně nebude:
tušíš k čemu slouží toto? je to nainstalované vědomě, nebo to bylo součástí něčeho ukradeného?
tak sem všechno zkontroloval a je to už nějak vyčištěný, ten windows live je čistej a actividentity mi vrtá hlavou, netušim co to je
podrobnosti - ActinIdentity
pokud se vám bude chtít tak přidávám nový log