Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neustálá výstraha od esetu - adresa blokována

ahoj,

poslední dobou mi pořád dokola vyskakuje hlášení od esetu adresa blokována, dělá to pořád ať navštívim jakýkoli web, v příloze dávám snímek že to udělá i když vlezu k vám na poradnu, a vyskočí to na každé stránce i několikrát. V pc mam absolutní čisto, projel sem ho několikrát sasem i nodem a nikde nic, pouze 1x tracking cookie, netuší někdo čim to může být?

díky

wtffff?

O4 - HKLM\..\Run: [reset] regedit /s reset.reg

wtffff?

O15 - Trusted Zone: http://software.kuaiche.com

Nahlášená útočná stránka!
Tato webová stránka na serveru software.kuaiche.com byla nahlášena jako útočná stránka a proto byla na základě vašeho bezpečnostního nastavení zablokována.

toto mi připadá divné - smazal bych to (můžeš si řetězec A55F9C95... dohledat v registrech):

R3 - URLSearchHook: (no name) - {A55F9C95-2BB1-4EA2-BC77-DFAAB78832CE} - (no file)

nechce se mi hledat co to je, jestli to patří k vistě nebo k čemu:

O4 - HKUS\S-1-5-19\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'NETWORK SERVICE')

tyto soubory pro jistotu zkontroluj že jsou skutečně od ms - vlastnosti / verze:

O10 - Unknown file in Winsock LSP: c:\program files\common files\microsoft shared\windows live\wlidnsp.dll

Bonjour Service vypni ve službách, co se má apple co srát do windowsího dhcp - lepší to stejně nebude:

O23 - Service: ##Id_String1.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762## (Bonjour Service) - Apple Computer, Inc. - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe

tušíš k čemu slouží toto? je to nainstalované vědomě, nebo to bylo součástí něčeho ukradeného?

O23 - Service: ActivIdentity Shared Store Service (ac.sharedstore) - ActivIdentity - C:\Program Files\Common Files\ActivIdentity\ac.sharedstore.exe