Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se seká...musím restartovat

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu:poslední týden se mi začal sekat počítač,po zapnutí pc vše naběhne,ale pak se sekne buď již při pokusu otevřít nějakou složku nebo většinou do deseti minut,vždy pak musím restartovat.
Při kontrole antivirem,kdy asi po 20 min. bylo nalezeno asi 16 zavirovaných souborů, se mi opět pc seklo,při novém testu který se náhodou dokončil už byli nalezeny ale jen tři.Za případnou radu moc děkuji

V počítači musí běžet pouze jeden antivirus.
To znamená projet to avastem (ideálně v nouzáku). Poté je úplně ideální vyndat disk a připojit ho jinde a projet ho jiným antivirem.
Antivirus může být ve zkušební verzi (nod32, avira, atd...), původní antivirus musí být odstraněn (aby se neprali mezi sebou).

tak nainstalovanych muze byt antiviru klidne vic, akorat nesmi bezet vic jak jeden rezidentni stit, jenze antiviry jsou casto tak vtirave, ze se odmitaji vypnout. Prave Avira v tomhle nema problem a vypnout ji lze, nicmene pro bezneho uzivatele zustaneme u te zasady maximalne jednoho antiviru. ;-)

ačkoli upřímně nenávidím logy z programu hijackthis, kterými jejich kinderuživatelé zasírají veškerá myslitelná fóra na netu, po tom dvojím čistění a přetrvávajících problémech by to pro tebe mohla být dobrá volba:
- stáhnout program z www.hijackthis.cz
- podle jejich pokynů: spustit a nechat vyrobit log
- zkopírovat ho na jejich stránku nebo vložit odkaz na log na disku
- něco se stane

Trochu popsat počítač a o jaké Windows se jedná nikdy není na škodu. Naposledy jsi napsala, že byl počítač přeinstalován - bylo to načisto, nebo jen přeinstalováno bez odstranění původních Windows? Byly nahrány ovladače/drivers ? Příště okopíruj chyby a dej je sem- napsat, že "nějaké záznamy" je nepoužitelná informace.