Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se seká...musím restartovat

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu:poslední týden se mi začal sekat počítač,po zapnutí pc vše naběhne,ale pak se sekne buď již při pokusu otevřít nějakou složku nebo většinou do deseti minut,vždy pak musím restartovat.
Při kontrole antivirem,kdy asi po 20 min. bylo nalezeno asi 16 zavirovaných souborů, se mi opět pc seklo,při novém testu který se náhodou dokončil už byli nalezeny ale jen tři.Za případnou radu moc děkuji

Trochu popsat počítač a o jaké Windows se jedná nikdy není na škodu. Naposledy jsi napsala, že byl počítač přeinstalován - bylo to načisto, nebo jen přeinstalováno bez odstranění původních Windows? Byly nahrány ovladače/drivers ? Příště okopíruj chyby a dej je sem- napsat, že "nějaké záznamy" je nepoužitelná informace.