Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wifi - stratilo se mi připojení

Zdravím mám problém z wifi zničeho nic se mi stratilo připojení na modem huawei 520i jine učastníky moje wifi v netbooku vydí ale moje ne čím to muže bít.Ykousel sem restart modemu a ovladače a nic Poradte co stím.Děkuji.
Zmena predmetu, pôvodne: wifi (los)

Mam ve vlastnostech.802.11b preamble----lond and short
adhoc 11n------ disabled
dynamic mimo power save-------enabled
network addres-------neni k dispozici
recive buffers-------256
scan valid interval------60
transmit buffers--------512
jinak nevim kde je chyba--diagnostika síte pise ze nejsou nastaveny zadne uprednostnovane bezdratove síte.