Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí WiFi síť - v notebooku nefunguje internet

Prosím Vás, chtěl bych se zeptat na problém. Z ADSLka mi vede kabel do wifi routeru a z routeru kabel do pc. Internet v pc normálka jde. Problém však nastává, když se chci připojit na wifi. Notebook mi wifi najde a dokonce se i připojí, ale internet v prohlížeči nejde. Notebookem to nebude, pač jsem to zkoušel na dalších dvouch notebookách a mobilu...Předem děkuji...
Změna předmětu, původně: WIFI (shark.jd)

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : pc

Primární přípona DNS. . . . . . . :

Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : neznámý

Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne

WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . :

Popis . . . . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC

Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-0E-2E-09-4E-1C

Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano

Automatická konfigurace povolena : Ano

Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 192.168.1.254

Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0

Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.1.1

Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1

Servery DNS . . . . . . . . . . . : 10.1.0.200

Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 8. října 2011 17:16:09

Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 11. října 2011 17:16:09

Já mám stejnej problém. Notebook mi dřív běžel bez problémů na domácím wifi. Pak jsem začal používat kabel, a přestože stále ukazuje obojí připojení, běží už jen kabel. Přes wifi se po odpojení kabelu nezobrazují stránky. Nechápu proč to běželo a už neběží. Přitom se vůbec nic neměnilo, žádná nastavení, nic. Jen jsem píchnul kabel do zásuvky...:-)