Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí WiFi síť - v notebooku nefunguje internet

Prosím Vás, chtěl bych se zeptat na problém. Z ADSLka mi vede kabel do wifi routeru a z routeru kabel do pc. Internet v pc normálka jde. Problém však nastává, když se chci připojit na wifi. Notebook mi wifi najde a dokonce se i připojí, ale internet v prohlížeči nejde. Notebookem to nebude, pač jsem to zkoušel na dalších dvouch notebookách a mobilu...Předem děkuji...
Změna předmětu, původně: WIFI (shark.jd)

Já mám stejnej problém. Notebook mi dřív běžel bez problémů na domácím wifi. Pak jsem začal používat kabel, a přestože stále ukazuje obojí připojení, běží už jen kabel. Přes wifi se po odpojení kabelu nezobrazují stránky. Nechápu proč to běželo a už neběží. Přitom se vůbec nic neměnilo, žádná nastavení, nic. Jen jsem píchnul kabel do zásuvky...:-)