Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jakou mam nokii ?

Dostal jsem starou nokii, ma infra, ale je to nokia, tak asi nebude uplne podle normy :-(
Jak poznam, co je to za nokii? Pohledal bych parametry, manual, FAQ a tak...
Je vetsi, tezsi, antena venku, barva modra do fialova, konektor na externi antenu, displej grafickej - napis radegast, baterie typ BMS-2S, infra se da zapnout v menu, ale zadne nastaveni, nebo neumim. Nikde zadna nalepka, napis, ani jina znacka.
Chtel bych ji vyzkouset s palmem.
A ze je nokia na dve veci mi psat nemusite, vim 8-)

Bude to jedno z těchto:
3285/5110/5120/5125/5160/5165/5170/5180/5190/6110/ 6120/6160/6160i/6161/6162/6168/6170/6180/6185/6190 /6310i/7160/7190 ::):))

Zkus na klávesnici napsat: *#0000#
Při troše štěstí se ti na displayi objeví model telefonu (nebo alespoň verze firmware).

Taxem to nasel :-( Ted porusim fsechny autorske zakony CTRL+C, pak +V :))
U přístupu na Internet z handheldů je výhodné použít infračervené spojení, neboť většina podobných zařízení nemá standardní sériové porty. Při výběru telefonů je však třeba dát velký pozor, zda infraport telefonu podporuje standard IrDa. Pokud telefon (resp. infraport) tento standard nepodporuje,nebude s největší pravděpodobností s handheldem vůbec komunikovat. Bohužel, mezi telefony, které tento standard NEPODPORUJÍ, patří rozšířené telefony Nokia 6110 a starší verze 6150 (někdo mi říkal, že snad dokonce všechny). :-/

To je vsechno hezky. Ja nokie nemam rad, presto uznavam, ze tento kousek je "designérský skvost". Ale funkcni neni! Infra neni standard, ale standard nokia. A ja ji chtel na hrani :-) s palmem pres infra. Pujde ke starsimu cloveku, ktery oceni jeji dalsi kvality prispevkem na nejakej bazarovej kousek s opravdickym infra - irda 8-)