Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Validation

Cital som, ze je v nelegalnej kopii Windows obist kontrola platnosti tak, aby bolo moze upgradovat Win pomocou Windows Update. Udajne existuje soft, ktory zmeni seriove cislo a Windows prejde kontrolou platnosti. Zaujimam sa o to z cisto informacnych dovodou a poskytnute informacie nebudem znezivat, aby som neporusil zakony platne v SR a CR.

Seriove cislo by muselo odpovidat verzi a typu Windows a nesmelo by byt v databazi M$.
Seriove cislo zmenis uplne legalne pomoci nastroju, ktere jsou primo ve Windows:

sysprep -nosidgen -reboot

Pouziva se to napr. pri instalaci Windows ve firmach z jednoho image.

Prostě vezmeš jednu jistou knihovnu a nakopíruješ ji do adresáře system32.Samozřejmě jsem to z informačních důvodů vyzkoušel a funguje. Pochopitelně jsem ten pokus okamžitě vymazal, třikrát se pomodlil, postrašil tři zákazníky že je softwarovka chytí a nutil jim legální wokna. Potom jsem práskl dvě firmy za nelegální soft. Bill mě musí milovat.

trochu som vahal, ci tento sposob napisem, ale pretoze sa o nom pise aj na mnoho serioznych portaloch(nie hackerskych :-p) a nie je to ani ziadny crack, tak jeden zo sposobov je stiahnut si GenuineCheck.exe priamo z MS(sluzi vtedy, ked z nejakych dovodov admin nemoze pouzit Windows Genuine Advantage) a spustit ho v kompatibilnom rezime windows 2000. vtedy posle vzdy spravny kod. je to bug MS, ale stale ho este nefixli.

skoda ze ste to bonzli ja zakaznikom ako hlavny argument pre legalne okna uvadzam ze si budu moct stahovat vsetky zaplaty.
tak a teraz to zacne....cital som v jednej poradni ze nemusim mat legalne okna preco ste mi ich nanutili;o)?