Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční Wi-fi

Dobrý den, poradíte mi prosím. Mám problém, nefunguje mi wifi. Když zapnu HP Connection Manager píše: Zakázáno správcem zařízení (viz. obr). Když do ntb. strčím jakoukoliv flashku, tak píše: Zákázáno centrem nastavení mobilních zařízení (viz. obr). Nevíte, kde je chyba? Kde to mám nastavit nebo jestli musím stáhnout nějaký ovladač od HP? Mám HP Pavilion dv6-6110 ec s Windows 7 Ultimate (64 bit) - nově přeinstalovaný a od té doby nejde ta wi-fi. Děkuji za odpověď.

Všechny jsem stáhnul a nainstaloval a to do jednoho (jen asi 4 nešli nainstalovat - není správně nainstalováno, jinak zbytek šel). Stahoval jsem z: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategor y?os=4063&lc=cs&cc=cz&dlc=cs&sw_lang=&product=5141 704#N304 . Nainstalovali se do složky SWSetup (viz. obr). Problém pořád je a nevím, jak se ho zbavit. Nevíte, co dál? Dík za odpověď.

Já bych to aktualizoval a nainstaloval, ale nepřipojim se k netu, nejdřív potřebuju udělat ten net. A ten síťový adaptér, kde mohu stáhnout. Ty programy, které nešly, jsem instaloval potom pomocí doporučených nastavení (to samé ještě jednou) a už to nenapsalo. Dá se to odněkud stáhnout na tenhle note a potom to přetáhnout na ten druhej? Dík

Teď jsem ho nainstaloval, takže jsem ho nainstaloval pozdě? Musím to instalovat všechno znova a jinak? Ještě mě napadlo, mám původní instalační CD od HP, budou tam ovladače? Mám 3 CD (2x Windows a jednou doplňkové od HP - nebudou tam všechny ty ovladače a programy včetně AMD, sitovyho adapteru a tak a slo by to vubec na vyssi verzi Ultimate, když to bylo pro Home Premium)?. Dík

"takže jsem ho nainstaloval pozdě? Musím to instalovat všechno znova"
Tak na to Ti neviem odpovedat, pretoze VZDY to instalujem v spravnom poradi a instalovat to "blbo" som nikdy neskusal.

Ovladace pre Win7 Home a Ultimate su rovnake, ale pozor na "bitovu verziu" (32-bit / 64 bit), to sa zamenit neda.

Tak ja to radši zkusím popořadě odznova. Takže za:
1. nainstaluju Windows 7 Ultimate 64bit
2. Použiju ovladače z CD - také 64bit
3. To je vše?

Pokud nepujde CD od HP:
1.nainstaluju Windows 7
2. Nainstaluji to AMD - driver
3. Ostatní ovladače z toho webu
4. To je zatím vše nebo ještě něco?
5. Ostatní programy - prohlížeče obrázků, internetů, videí ...

Prosím potvrďte mi, jestli jsem to pochopil správně. Dík

Pochopil si to spravne, ale ja som nepochopil preco chces vymenit Windows 7 Home Premium 64-bit (legalny) za Windows 7 Ultimate 64bit (legalny ?)?
Ked si domaci uzivatel a nie v praci pripojeny do domeny, naozaj neviem co Ti to prinesie.

Na Windows 7 Home Premium 64-bit mas 3 CD (vsetko), napis preco chces Ultimate, mozno zbytocne.

P.S. notebook je obzvlast zavysli na spravnych ovladacoch. Bez PowerManagmentu baterka vydrzi malo, bez podpory Fx klaves sa NB neda pouzivat ...

Oba legální. Jen mi spadl Windows a vše se u toho starého vymazalo. Moje přítelkyně dělá účetní a všechna práce zmizela, což byl docela problém. Došli jsme do obchodu, kde jsme požádali o vytažení těchto souborů, ale to už prý ani oni nedokážou, že to je opravdu vymazané úplně, že to by se jim povedlo spíše kdyby jsem měl Ultimate verzi, že ta speciální místo pro zálohu. Tak jsem koupil Ultimate verzi, kdyby se nám to stalo opět. A dík zkusím to odznova. A to CD tam vložím teda po nainstalování Windows a potom hned HP CD, když už bude spuštěný nebo mám restartovat a vložit CD, aby to jelo v zapínajícím režimu? Dík

Jen mi spadl Windows a vše se u toho starého vymazalo

může se poškodit systém že nejde spustit, ale nesmaže přitom disk. teda dokud to někdo nezformátuje kvůli novému systému.

to už prý ani oni nedokážou, že to je opravdu vymazané úplně, že to by se jim povedlo spíše kdyby jsem měl Ultimate verzi

to jste byli v papírnictví nebo v masně? do krámu s tak inteligentními prodavači už nikdy v životě nevstupuj.
na druhou stranu to ani nemůže jinak dopadnout - když zákazník o počítačích nic neví, cosi v obchodě vypráví a uvěří, co mu prodavač nabulíkuje "potřebujete na ten samý pc přikoupit ještě jedny windows".
takže už ani nechceš zachraňovat data, jen dokola formátovat a přeinstalovávat?
sorry - nadpis je "nefunkční wifi" - dílo zkázy už je dokonáno.

trefiesnaj : tak Ta mi je naozaj luto. A do toho "papírnictví" uz naozaj nechod.
Data z Uctovnictva sa zachranuju zo spadnuteho disku ovela lahsie ako napriklad rekonstrukcia nejakej hry.
Nemyslim zachranovat system a cele Ucto, ale nova instalacie systemu vcetne Uctovnictva a "podvrhnut mu data z povodneho Ucta (robil som to naozaj X-krat).
Kedze Ti disk neodisiel (fyzicky, mechanicky), tak si dovolim povedat, ze "to trocha odsrali" v tom "papírnictví nebo v masně" ©brtník.

"že to by se jim povedlo spíše kdyby jsem měl Ultimate verzi..." stavim sa ze stejne Ti neurobili zodpovedne zalohovanie, len od Teba pumpli peniazky.

Nainstaluj si system, ovladace, uctovnictvo (mas dost roboty).

A potom zacni rozmyslat o zalohovani (rad pomozem). Treba si uvedomit, ze ked mas jeden fyzicky disk rozdeleny na viac oddielov (C:\, D:\ ...) tak zaloha disku C: na disk D: je funkcna proti neumyselnemu zmazaniu dat, chybe uzivatela ...
Rozhodne nepomoze, ked disk odide fyzicky (motor, prestane sa tocit, elektronika). Dolezite data (uctovnictvo) si zalohuj na externy disk.
Zakupenim "Ultimate verzi" si si kupil LEN MOZNOST zalohovat data (aj ked neviem, ci sa to nedalo aj povodnom systeme), scvalne sa pozriem. Ked Ti to nikto nenastavi, tak sa (default) nic zalohovat nebude.

Ukludni sa nainstaluj system, ovladace, Ucto a potom si urob nove vlakno: ako zalohovat na externy disk (ked to vobec budes potrebovat, lebo vsetko najdes ak v samotnom systeme).

Zaloha je taka sranda: ked ju mas, tak ju nikdy nepotrebujes. Ked ju nemas, tak ku-va, pruser.

Dělal jsem všechno - nainstaloval - vložil CD, ze kterého jsem ale nemohl instalovat, protože tam není žádný soubor exe nebo tak (viz.obr) - tak jsem nainstaloval to AMD driver - potom úplně všechny ovladače z HP stranky - zase to u nějakejch psalo, že není správně nainstalováno, tak jsem instaloval pomocí doporučených nastavení (to samé) a už to nic nenapsalo - tak asi v pohodě (ale dělalo to právě u těch internetových jako je: WiFi Ralink, Ovladač bezdrátové sítě LAN Realtek a Ovladač bezdrátové sítě LAN Atheros, nevim proč zrovna tyhle, ale potom už nic nenapsal, takže asi v pořádku). Ale internet pořád nefunguje, nebude to spíše v nastavení? Nebo potřebuji ještě něco? Nebo musí být přesné pořadí instalace ovladačů? Díky za pomoc.

ovladače se běžně instalují přes .inf

seznam ovladačů wifi u hp je delší, používají karty více výrobců. nejspíš je ani nenapadlo, že tyto ovladače někdo zkusí nainstalovat všechny.
zobraz si skrytá zařízení -> spusť:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

v menu zobrazit dej "skrytá" a odeber zašedlé = neexistující zařízení.

nicméně problémem notebuků zůstává, že wifikarty se odpojují, obvykle softwarově. a dokud u výrobce nenajdeš program který je za to zodpovědný, budeš bez wifi.
přitom popisky utilit u hp stojí za vyliž.

Všechno šedý jsem odstranil, akorát Adaptér pro asynchronní připojení RAS nešel. Wifi pořád nefunguje. Napadlo mě, jestli kdybych nejdřív nainstaloval Home Premium, potom zkopíroval z nějaké složky všechny nainstalované ovladače, dal je na flashku a potom je vložil po novém přeinstalování do Ultimate, fungovalo by to? Je to jenom nápad. :)

ne - chyběly by záznamy v registrech. jiný systém by o těch překopírovaných ovladačích vůbec nevěděl.

Wifi pořád nefunguje.

smazáním jiných ovladačů se jen odstranily možné konflikty wifikarty.
teď tě v bordelu hp utilit čeká dohledat to, čím se wifi zapíná. možná zkusit kontaktovat někoho, kdo hp notebuk vlastní taky.

co správce zařízení - ukazuje ještě nějaké otazníky / vykřičníky?
asi bylo levnější ten spadlý šrot odnést do servisu, než kupovat nové widows a učit se je na tom instalovat.

To už mám dávno nainstalovaný tohle:
1. "Ovladač grafických adaptérů AMD High-Definition"
2. "Ovladač hostitelského řadiče Renesas Electronics USB 3.0"

Odtamtud jsem instaloval naprosto vše do jednoho,i když je pravda, že ne jako první. Takže to musí být první? A teď mám to siw, co s tím? Tam najedu třeba na network Adapters a na netu ten konkrétní stáhnu (u mě realtek pcie gbe family controller)? Díky.