Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde nainstalovat Win7 Ulti. mam 32bit a chci to na 64bit

Zdravim ma takový divný problém.

Myslel jsem si že mam 32bit Procesor AMD Atholon II 3x 455
Ale jak jsem četl žě mam 64bit procesor tak jsem si z Win7 ultimate 32 chtěl udělat verzi na 64.
Ale když vložim cd tak mi to napíše chybu s kompabilitou.
Skusil jsem to bootovat při startu pc ale napíše BOOTING CD/DVD a pak naskočí aktuální Windows 7 (32bit)
Tak jsem přez cd naformátoval HDD s Windowsem aby ten BOOT byl dokončen ale to mi opět napíše chybu s komplabilitou.
Tak nevim jestli je chyba v cd, nebo HW.
Googloval jsem a našel jsem růzdná témata.
A stáhl jsem si "Poradce pro Upgrade na Windows 7" a vše mam kompatibilní s 64bit verzí až na "ACPI/AWY0001" co jsem googloval tak je to něco od AMD ale nevim.

Děkuju za rady.

Sláva! Úspěch! Už není každé slovo s velkým písmenem.
A co doplnit, zda jde o tuto desku, nebo jinou?

Skusil jsem to bootovat při startu pc ale napíše BOOTING CD/DVD a pak naskočí aktuální Windows 7 (32bit)

Zdalipak je ta wares edice vypálena dobře?

Googloval jsem a našel jsem růzdná témata.

To já také, to já také... Z toho si nic nedělejte...

Proč zrovna tihle musí mít Ultimate verzi s co nejvíc bity?

Protože Kámoši To Mají Také A Na Fejskůů Psali, Jak Je To Úžasné!

Skusil jsem to bootovat při startu pc ale napíše BOOTING CD/DVD a pak naskočí aktuální Windows 7 (32bit)

Krade a ještě s tím neumí zacházet, tj. vypálit obraz, pokud je ten obraz vůbec bootovatelný...

Co nechápete na tom, že instalátor se nedá spustit z aktuálního běžícího os a ještě vás to žádá, abyste provedl normální instalaci z nabootovaného média?
A podle všech známek jste vypálil nebootovatelné médium! Tj. buď nikoliv jako obraz, nebo je soubor poškozen (kontrolní součty), nebo vůbec není bootovatelné, nebo program "Astroburn" (opravdu dohromady, nebo do hromady?...) stávkuje...
Pozn.: Na takové "hrátky" se obvykle používá přepisovatelné médium.

Kontrolu HW lze provést jednoduše - boot 64b Live distribuce... I když výrobce desky má na webu ovladače pro 64b. Seven...