Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém zobrazení Facebooku

Dobrý den. Špatně se mi zobrazuje facebook.

přikládám obrázek:

83Bez_n_zvu.png

Ostatní stránky fungují normálně. To samé dělá i na počítači u sestry vedle v pokoji. (obrázek je také vyfocen u sestry na počítači mě nějak nefunguje ta klávesa). Vúbec netuším co s tím. Prosím vás o radu. Děkuji :)

To jsem také všechno vymazal, zkoušel jsem i jiné prohlížeče ale pořád to samý.
O tom že by to mohli být internetem jsem taky přemýšlel když to nejde ani jednom počítači ale nevím. Moc tomu nerozumím.

Takže předpokládám, Že ty dva počítače máte ve "společné" síti (LAN) a k síti Internet se připojujete přes nějaký router > oba počítače na sebe "vidí".

Další pokus, do Ubuntu běžící jako Live zkuste nainstalovat ClamTK a hezky proskenovat disk.
Osobně mám podezření na breberky...

WF mělo být FW čili firewall, AV je antivirový program. Že to dělá na obou počítačích bude asi tím, že jsou tam nainstalovaný stejný chránidla.

takže když přes ubuntu jsem to sputil normálně tak bude chyba někde v počítačích ne přece

Jako bys tam donesl jiný pc když jsi tam měl Ubuntu, tak teď víš na 100% že chyba je v někde v OS.

Chránidla u mě:
http://pc.poradna.net/file/view/10117-vitejte-na-f acebooku-zaregistrujte-se-prihlaste-se-a-zjistete- vice-png
Ale já vím co mi to dělá. Karel má totiž zcela pravdu:

Nenačítá to CSS.

Pomocí Ubuntu se ověřila funkčnost "na trase", takže cosi v systému. Jen mi je divné, že se to stalo zároveň na obou počítačích:
- nějaká aktualizace? Os, "chránidel", atd...
- malware? I to je možné, ač by se to projevovalo asi poněkud jinak.

Zkusit vypnout firewall, antivirus, zkusit ještě portable verzi prohlížeče internet,...

Postup je najst si to v nastaveniach tvojho prehliadaca.
A dalsia vec je skontrolovat tie PC poriadne (v nudzaku alebo z live CD) viacerymi antivirmi (skus superantispyware aj eset online scanner) na pripadne vtipne viry blokujuce FB. Alebo cistou instalaciou Win samozrejme tiez odstranis vsetky pripadne viry.
Mozes sa pripadne obratit na podporu FB je to komercna spolocnost tak nech si ten nefunkcny srot web trochu spravia. Alebo ten srot web nepouzivaj, nikto ta k tomu nenuti. Na pisanie hovadin je milion alternativ.