Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozvod internetu Powerlinem

Dobrý den,vlastním srub v lese asi 200m od domu a láká mě,abych si tam dotáhl net(online všude:-))ale nevím zda by to šlo pomocí powerlinu např tohoto: http://www.czc.cz/tp-link-tl-pa251-kit-2-ks/101689 /produkt do srubu je dotažena elektrika zemí pomocí tohoto cyky kabelu: http://www.lseshop.cz/kabely-draty-vodice/kabely-c yky-kulaty/kabel-cyky-j-3x25-cyky-3cx25--55.html ,kdybych našel zásuvku se stejnou fází,myslíte že by tam šel net pomocí tohoto powerlinu dotáhnout?? Popř. doporučte jiný powerline.Díky za rady a názory.

Výrobce udává vzdálenost až 300 metrů, mělo by to šlapat. Zkoušeli jsem ve firmě podobné zařízení, fungovalo bezvadně a signál jsem zachytil i v jiném domě (přívody kabelem pod chodníkem). IMHO je to spolehlivější (a rychlejší) než WiFi v tolik přecpaném vzduchu.

To ještě nevím,zda to bude zapojené do toho routeru(ale asi jo),ale vím že to asi koupím... Udělám si radost.. Myslíš že do toho druhého(přijímače) můžu normálně zapojit router nebo AP a vysílat wifi?? To by se my velice zamlouvalo.:-)

Trosku pribrzdim nadsenia z tychto krabiciek.
na trhu su uz par rokov a napriek nespornym vyhodam a pomerne nizkej cene nedoslo k masovemu rozsireniu. Preco?
Problemy pri prechode rozvodnymi skrinami.
Problemy s vnutornymi okruhmi.
Rusenie
Stratovost packetov
Kolisva rychlost nedosahujuca zdaleka teoreticke maxima.
Suma sumarum sa hodi pripojenie tam, kde naozaj funguje a naozaj nie je na moznost ako natiahnut net. Urcite by som si vsak na tom nestaval stabilny rozvod netu a necakal od toho zazraky. Zklamanych uzivatel som uz videl pomerne dost.

Zdravím,tak jsem si ten powerline nechal nadělit pod strom a už jsem ho zajel. V domě je to vše ok a šlape jak hodinky, i když jsou zásuvky pod různým jističem. Ale ve srubu si internetu neužiju,protože tam již cesty powerlinu nedosáhnou. No nic ale v domě běhá jak má.... tak Zdar.:-)