Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozvod internetu Powerlinem

Dobrý den,vlastním srub v lese asi 200m od domu a láká mě,abych si tam dotáhl net(online všude:-))ale nevím zda by to šlo pomocí powerlinu např tohoto: http://www.czc.cz/tp-link-tl-pa251-kit-2-ks/101689 /produkt do srubu je dotažena elektrika zemí pomocí tohoto cyky kabelu: http://www.lseshop.cz/kabely-draty-vodice/kabely-c yky-kulaty/kabel-cyky-j-3x25-cyky-3cx25--55.html ,kdybych našel zásuvku se stejnou fází,myslíte že by tam šel net pomocí tohoto powerlinu dotáhnout?? Popř. doporučte jiný powerline.Díky za rady a názory.

Trosku pribrzdim nadsenia z tychto krabiciek.
na trhu su uz par rokov a napriek nespornym vyhodam a pomerne nizkej cene nedoslo k masovemu rozsireniu. Preco?
Problemy pri prechode rozvodnymi skrinami.
Problemy s vnutornymi okruhmi.
Rusenie
Stratovost packetov
Kolisva rychlost nedosahujuca zdaleka teoreticke maxima.
Suma sumarum sa hodi pripojenie tam, kde naozaj funguje a naozaj nie je na moznost ako natiahnut net. Urcite by som si vsak na tom nestaval stabilny rozvod netu a necakal od toho zazraky. Zklamanych uzivatel som uz videl pomerne dost.

Zdravím,tak jsem si ten powerline nechal nadělit pod strom a už jsem ho zajel. V domě je to vše ok a šlape jak hodinky, i když jsou zásuvky pod různým jističem. Ale ve srubu si internetu neužiju,protože tam již cesty powerlinu nedosáhnou. No nic ale v domě běhá jak má.... tak Zdar.:-)