Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemohu se dostat do svého laptopu (Windows7) ačkoli si pamatuji heslo

Dobrý den,

nedávno jsem si nastavila heslo (jako administrátor) ke svému účtu ve Windows 7 home. Heslo si pamatuji a ještě včera jsem se bez probémů do svého laptopu přihlásila. Dnes však mohu heslo zadávat jak chci, a neustále mi vybíhá červený křížek "Uživatelské jméno nebo heslo je nesprávné". Hledám zde tedy radu, co s tím? Pročítala jsem si některá předchozí témata, avšak nevím si stále rady. Jsem naprostý počítačový analfabet, předem se tedy omlouvám za svoji neznalost a možnou absurditu tohoto dotazu.

Budu vděčná za každou smysluplnou odpověď.

Dobre ti tak.

Nejlepsi je, kdyz do servisu prijde zaheslovany NTB. Zaheslovane Windows, zaheslovany bios.
Jak to ma asi technik opravit ?
Treba zavadu s Bluetoothckem, kdyz se ani do Windows nedostane !!!

Ted k tvemu problemu. Je mozny ze heslo zadavas spatne.
Je mozny ze heslo zadavas dobre ale vada je v klavesnici.
Sezen si proto externi USB klavesnici (v kazdem Kaulandu ji prodavaji za 150-250kc),
jinak se poptej sousedu, znamych atd...
a odzkousej prihlaseni pomoci teto externi klavesnice.

Jak "dobře mi tak"???!!! Přece nebudu mít nezaheslovaný laptop, co kdyby se mi ztratil nebo bych ho někde nechala, kdokoli by se mi pak do něj dostal.

Jinak přihlášení pomocí externí klávesnice jsem zkoušela a také to nefunguje. Systém jsem několikrát restartovala a nastavovala nouzový režim, též žádná změna. Proto jsem zadala dotaz na toto fórum. Jelikož si nevím rady.

Neobsahovalo :-) Přesto jsem heslo zadávala již všemi možnými způsoby (s diakritikou, bez diakritiky, s numlock, bez numlock, s capslock, bez capslock, malá písmena, velká písmena, kombinace písmen...) Heslo však opravdu znám, proto jsem upadla do jisté beznaděje a směřovala svůj dotaz na toto fórum. Všem, kterých se to dotklo se tedy hluboce omlouvám za svůj stupidní problém.

No myslím, že to ukončím Tvými vlastními slovy: "Svatá ty prostoto", že já jsem se zde vůbec ptala! :-)

Jinak děkuji všem (a to opravdu všem, bez výjimky) za vaše reakce.