Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z uložto

Mám v poslední době stále trvající problém se stahovaním z ulozto...

at dám jakýkoliv souborke ztazení vždy mi to napíše, že se z mého počítače již stahuje..
ale já nic nestahuji... zkusil jsem to uz restartovat...a zkousel soubory i ty ktere jsem drívě
stahnul..a problém stále pretrvava... takze já do ted nemohu stahnout zadny soubor z ulozto...

jak mám tento zavazny problém vyresit... ???

v nastaveni stahovani jsem to zkontroloval a nic nestahuji :-(

No, skoro bych řekl, že v tomhle konkrétním případě platíš za blbost.

Stačí si stáhnout ten FreeRapid níže a stahuješ mnohem pohodlněji a rychleji (žádné ověřovací kódy, žádné omezení počtu stahování, žádné rychlostní omezení). Naházím si večer do fronty několik filmů, seriálů apod. a ráno mám staženo.

Ale chápu, že někoho třeba baví sedět u PC, stahovat několika sezonní seriál hezky poctivě po jednom dílu...

ja neviem o com rozpravas, ja mam predplateny kredit a film mam za 4 minuty stiahnuty. naco mam cakat do rana? predplacas si ako som pisal hlavne rychlost a pohodlie. a nemam ziadny freerapid alebo co to je, ani ziadne fronty nepoznam, proste to taham cez prehliadac.

Si rozrataj co ta stoji elektrina ked tahas celu noc vs. Co ta stoji elektrina ked tahas 4 minuty. Povedal by som ze co usetris na kredite ktory si na tahanie kupis s radostou vydrbes za prud ked ti to namiesto 4 minut taha pc celu noc. Z casoveho hladiska je vyhodnejsie si kupit kredit a mat tahanie z krku hned a hned to aj poriesit ( nakopirovat, napalit alebo co uz s tym kto robi) ako si nechavat robotu na druhy den kedy nemusis mat na to cas, musis na to myslet a pod. A zase mi nevrav ze si taka socka co nema napr 5eur za 60gb na hellshare. Za to stiahnes x filmov.

No, tohle platí jen za předpokladu, že si sednu k PC, zapnu ho, stáhnu si 1 film, vypálím ho, vypnu PC a jdu pryč. A musím mít samozřejmě rychlé připojení k netu, abych to za ty 4 minuty stihl.

Jenže já třeba PC v podstatě nevypínám, běží mi pořád, takže mě netrápí, kdy co stahuju. A hlavně, jestliže chci stáhnout 1 soubor, tak to nijak řešit nemusím. Ale já jsem ten FreeRapid poradil jednak z toho důvodu, že Webík má problém i se stahováním jednoho souboru, a druhak proto, že pomocí FreeRapidu můžu stáhnout skoro neomezené množství souborů. Ne každý má tak rychlý net jako ty. Naházíš odkazy do fronty, odejdeš do práce, do školy, do hospody, a když se vrátíš, máš staženo. Zkrátka, rozumný člověk výhody podobných stahovacích softů vidí... ;-)

tak potom sa ale neohanaj peniazmi, kedze v tvojom pripade ked ti ide pc cely cas, tak to mas defakto zaplatene v ucte za prud. Ked idem na druhy den do prace tak sa nema cas rano babrat so stiahnutymi subormi a podobne, ostane mi to na vecer, a dovtedy sa moze zomlet kopa inych veci, pridem domov o 23.00 a zse na to nemam cas...takze to riesim podobne az na druhy den, lebo idem opat do prace, az kym nepride vikend, alebo az najblizsie nemam cas...v takomto pripade sa vyplati si zaplatit konto a tahat rychlo, ak mas samozrejme na to linku. Pri 10Mbit DSL ti to moze byt fuk, tam to trva dlho vzdy.

Tak vyzkoušel jsem a funguje to skvěle :-) moc děkuji :-)
zase jsem se dozvedel další novouvěc a to nejsem zadny začátečník na PC :-)

Jinak já také mám notebook zapnuty skoro pořad...a nestojí me to moc penez.... kdyz na tom nedelam tak se hodí do usporneho rezimu a je klid :-)... jeste jednou díky rokatore :-)

A zase mi nevrav ze si taka socka co nema napr 5eur za 60gb na hellshare. Za to stiahnes x filmov.

Sockováním bych tu neházel. Nebudu kupovat 60GB kreditu, kterej nikdy nevyužiju. Já sám téměř nestahuju, filmy už vůbec ne. A kvůli několika málo dílům dětskýho seriálu jednou za dva měsíce nebudu kupovat desetinásobek toho, co skutečně potřebuju. Jen blbci si kupujou něco, co nepotřebují a nevyužijí.

Provoz PC je levnější, než prostahovanej kredit. PC bez monitoru mi přes noc bude žrát něco okolo 50 - 60W, což je asi 0,3Kč za hodinu.

Kolik žere takový notebook? Bobek a půl? Na co si kupovat Premium, keď se na ten film podívám jednou, dvakrát a smažu ho? (Vyjma lidí, kteří pálí na DVD) Jste prostě uspěchaná generace a neumíte si na něco počkat. Neříkám, je to krása mít to stažené za 4 minuty ... Ale když už jsme u toho, Bavíme se tu o nelegální činnosti která je dle zákona trestným činem za který se dá jít i do vězení ;)
A 5 Éček za 60GB? Kolik si stáhnu filmů za 60GB? 40-80 ... Ale za 5E se dá koupit i jiné, více smysluplné věci.

Klikni sem a poté zvol "REGULAR DOWNLOAD", stáhni, nainstaluj, vyber češtinu. Spustíš FreeRapid, zminimalizuješ ho, kdekoliv na stránce, na fóru apod. označíš odkaz na stažení, Ctrl+C, vyskočí ti okno z FreeRapidu s tím zkopírovaným odkazem a ty jen určíš, jestli má stahování začít hned nebo se má zařadit do fronty. Je to jednoduché, pochopíš...

Já stahuju klidně z uloz.to i 2 věci naráz a bez kreditu. Problém je v tom, že z jednoho prohlížeče jde stahovat z jedné IP adresy jen jeden soubor.
Takže si stáhni jiný internetový prohlížeč, a skus stahovat s ním. Já mám třeba Firefox a Operu, a s každým můžu stahovat nezávisle. Takže jestli někdo stahuje s jedním, ty můžeš stahovat s druhým.

Ono to máš tak. Funkční prográmek není jeden, anýbrž více, např. ověřené freerapid
index.
Stanou se však v životě lidském situace, kdy například někdo použije multiupload, nebo server, který zlobí a pak je dobré vědět, že přímé stahování prostřednictvím prohlížečů je reálné a když přijdeš na to, že na jednom můžeš použít 3 adresy a znáš li je, např. u jmenovaného www.ulozto.cz, www.ulozto.sk a www.uloz.to , můžeš nefunkční stahovač obejít.:-D
No když máš v počítači IE, Operu a Chrome, můžeš stahovat současně 9 partů a to už se vyplatí ;-)

No panstvo - pekne ste sa rozpísali, ale ste mu ani za mak neporadili.
Môj názor (nemusí sa zhodovať s vašim názorom :-D) - zdieľané pripojenie - provider je detekovaný ako jeden počítač na sieti, niekto akurát ťahá, druhý, ktorý zdieľa pripojenie je z hry vonku.
Riešenie, čakať na "medzeru" a potom ťahať (pomaly ako slimáčik 3-[), alebo si zacálovať a ťahať ako divý a bez toho, aby bol niekym obmedzovaný......