Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení PC - nechce se rozjet

Zdravím,
začal jsem sestvaovat PC (poprvé). Vše je ok, bohužel jsem zřejmě špatně zapojil kábl(vypadá to na power), neboť se mi Pc ani nerozjede. Zkoušel jsem několikrát prohodit kábly, ale prostě stále nejede.. Hledal jsem i v návodu, nic.
Přidávám i obrázek, nevíte v čem je chyba? :-)
Mockrát děkuji

Desku ven, dodat zmiňované distanční šroubky (ale jen tam, kde máš odpovídající díry v desce). Desku přišroubovat, zastrkat nepoužitý kabelový chumel někam, kde nebude vadit proudění vzduchu. Zkontrolovat zapojení napájení desky, přídavné napájení do desky (je-li), přídavné napájení GK (je-li), napájení DVD, disků.
Správně podle manuálu zapojit front panel, pomodlit se a zapnout (zkontrolovat zda máš zapnuté tlačítko na zdroji).

Pokud ani potom nefunguje, pak desce asi nesvědčil nějaký kraťas o který ses nafoceným pokusem postaral.

Používej na přichycení kabelů stahovací pásky.

I když EuroCase, tak to bude mít podobné jako jiné skříně, tj.:
- přívod od tlačítka RESET
- přívod od tlačítka POWER
- od indikačních LED POWER a HDD
Viz stručný manuál o pouhých 79. stranách. Dále dle verze v pdf:
Začal bych str. 16., na straně 17. je rozložení desky a viz legendu k číslu 11., který je dále rozkreslen na straně 38. atd, atd...

Co chceš roztírat? Tys ten chladič umyl? Obyčejně je na pasivu předpatlaná pasta v relativně správné vrstvě. Chladič se bez mazání jen plácne na CPU a "zaretenčuje". Cítíš-li potřebu přemazat, musíš nejdřív odstranit zbytky staré sračky (isopropanol, aceton), pak kápnout na heatspreader CPU trošku nové pasty, rozetřít, plácnout chladič. Svede i děcko.