
web - Publikace stránek na internet/FTP
potrebujem dat web na internet stele mi to slo v phode bez zasahu vznikol problem
spodteni FTPConnect mi naskoci po skontrolovani udajov LIST Get diractora a koniec mam zadane ze odkial ten material ma stiahnut porat dik
[mod]Změna předmětu, původně: web (AZOR)[/mod]
Nastavil bych v klientu pasivní režim - případně stáhnul jiného klienta.
Doporucuji podivat se na nastaveni firewallu - ftp pouziva nekolik portu (spojne+JINEJ komuninkace dat - getList je prvni pokus o stazeni dat)
Zkus to prosim napsat jeste jednou. Nez to odesles, precti si to po sobe, nespechej, zkus se zamyslet nad tim, zda je to schopny pochopit jeste nekdo jiny krome tebe.
Az budes presvedceny, ze ano, pak to teprve odesli.
Přečti si to po sobě.
Příklad možná správného ALE HLAVNĚ SROZUMITELNÉHO dotazu:
Procesor C2D E6400 - vhodný postup při přetaktování
Dobrý den, hraji hru Crysis, výkon mého PC už nestačí a proto bych chtěl přetaktovat procesor Core 2 Duo E6400. Mohli byste prosím uvést nějaký postup, jak přetaktovat procesor, resp. jak vysoko můžu s normálním chladičem jít? Uvažuji max o 50Mhz FSB.
Sestava:
Procesor: C2D E6400
Základní deska: ASUS P5L-MX
Paměti: 2GB 2x1GB DDR2-400 PC2-3200
Zdroj: Chieftec 600W
Grafická karta: GeForce 8800 Ultra 768MB
Windows XP SP2
Takhle by to asi mělo vypadat. Pro příště. Pokus se ještě 1x, pak by asi už zakročil nějaký admin.
nutno dodat že pokusit se ještě jednou znamená napsat doplňující údaje sem. Ne zakládat nový thread.
Pokud čeština/slovenština není tvým mateřským jazykem, raději to napiš v něm, někdo to pochopí spíš...
ja nevim, cte se to blbe, ale: FTP spojeni mu spadne na prikazu getFileList - tedy login na ftp je ok, pak mu neprijde seznam souboru - a ftp je "do not care OS", me to tedy prijde jako celkem slusne popsanej problem. I kdyz silene ke cteni.
Když si do toho třířádkovýho zhluku písmen dosadím čárky a rozdělím to na věty, tak se to dá pochopit.
Ale jinak je to, s prominutím, zasraná esemeska bez hlavy a paty.
by mi zajímalo jestli myslíš muj nebo jeho příspěvek
Jeho, pochopitelně.
prepacte rozumni ludia
Víš, vono se to blbě čte. Já na ten dotaz před nějakou dobou koukal, četl to zleva doprava, zdola nahoru a tak. Něco mi z toho bylo povědomé, něco ne. No a pak jsem si řekl, že mám jiný starosti, než to luštit po někom, kdo neumí napsat větu.
Jednoduchý problém, jehož řešení Azor podle všeho trefil a dokážeš z toho udělat kvíz jenom proto, že tě nenaučili psát.
no fajn pekne pobavenie a dobru noc pekne sny