Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem web - Publikace stránek na internet/FTP

potrebujem dat web na internet stele mi to slo v phode bez zasahu vznikol problem
spodteni FTPConnect mi naskoci po skontrolovani udajov LIST Get diractora a koniec mam zadane ze odkial ten material ma stiahnut porat dik:.(
[mod]Změna předmětu, původně: web (AZOR)[/mod]

ja nevim, cte se to blbe, ale: FTP spojeni mu spadne na prikazu getFileList - tedy login na ftp je ok, pak mu neprijde seznam souboru - a ftp je "do not care OS", me to tedy prijde jako celkem slusne popsanej problem. I kdyz silene ke cteni.

Víš, vono se to blbě čte. Já na ten dotaz před nějakou dobou koukal, četl to zleva doprava, zdola nahoru a tak. Něco mi z toho bylo povědomé, něco ne. No a pak jsem si řekl, že mám jiný starosti, než to luštit po někom, kdo neumí napsat větu.

Jednoduchý problém, jehož řešení Azor podle všeho trefil a dokážeš z toho udělat kvíz jenom proto, že tě nenaučili psát. :-)