Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blokování nevhodných stránek

Zdravím, vím že toto téma je tu 100 krát, ale nenašel jsem nikde odpověď.
Potřebuji porgram, který by blokoval podle nějakého seznamu webové stránky a taky rámy a obrázky pocházející ze stránek z toho seznamu. Celý den takovýto program hledám, ale nic sem nenašel. Jde mi hlavně o ty nechutné pornoreklamy, které jsou kolikrát na stránkách, kde by to nikdo nečekal.
Předem děkuji za odpověď

loading...

Zavisi aj komu to chces blokovat.
Beznym userom staci zeditovat subor s nazvom hosts (je v zlozke Windows, najdes hladanim). Tam si zadas zoznam nevhodnych domen a ku kazdej napises 127.0.0.1
Detailnejsi popis suboru hosts najdes na google.com

Pre sofistikovanych userov a adminov blokovanie musi byt robene mimo PC, t.j. na zaheslovanom routeri alebo externom proxy serveri.