Přidat článek mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Jak zvýšit návštěvnost a tržby svého webu? Dejte šanci SEO

SEO neboli optimalizace webů pro vyhledávače patří k velmi účinným technikám, jak posílit web a zajistit, aby ho našli ti správní lidé i vyhledávače. A přesto ho stále spousta firem, které chtějí zvýšit tržby a návštěvnost svých webů, podceňuje. Přinášíme vám několik pádných důvodů, proč i váš web SEO ocení. (inzerce)

SEO neboli optimalizace webů pro vyhledávače patří k velmi účinným technikám, jak posílit web a zajistit, aby ho našli ti správní lidé i vyhledávače. A přesto ho stále spousta firem, které chtějí zvýšit tržby a návštěvnost svých webů, podceňuje. Přinášíme vám několik pádných důvodů, proč i váš web SEO ocení.

[SEO]

1. Navýšení zisku z přirozených výsledků vyhledávání…. třeba i o 1 000 %

Dost lidí si SEO představuje jako kouzelné tlačítko, které se zapne a tržby, návštěvnost i pozice webu rázem vystřelí raketovou rychlostí nahoru. Takhle to bohužel funguje pouze v ideálním světě, v tom reálném jde o kontinuální práci plnou technik a dílčích úkolů prováděných na webu i mimo něj. Aby se web dobře umisťoval ve vyhledávání na Googlu nebo na Seznamu a vodil relevantní návštěvnost a konverze, je potřeba ho vyladit jak po technické, tak i obsahové stránce, a především zajistit jeho přístupnost i co možná nejlepší strukturu. Při využití veškerého SEO potenciálu webu, lze zvýšit tržby třeba i o 1 000 %.

2. Posílení domény a odkazového profilu

Když se podíváte na nejsilnější e-shopy v Česku, všimnete si, že jejich síla se skrývá nejenom ve webu samotném, ale i v jejich odkazovém profilu. Počet, a především kvalita zpětných odkazů totiž udává popularitu vašeho webu a z velké části ovlivňuje jeho pozice ve výsledcích vyhledávání. Jen hrstka vyvolených tyto odkazy získává přirozeně – tedy tak, že na ně ostatní odkazují sami od sebe, ostatní k budování silného odkazového portfolia používají nejrůznější, méně či více kreativní, techniky a metody. V praxi to ideálně vypadá tak, že kvalitní odkazy přibývají, doména sílí, pozice se lepší a návštěvnost i tržby stoupají. Stále máte pocit, že SEO nepotřebujete?

3. Lepší, kvalitnější a důvěryhodnější obsah

Obsah a SEO spolu úzce souvisí. Pokud vám připadá, že se vaše produkty nebo služby k zákazníkům dostávají velmi obtížně, případně, že vás válcuje konkurence, dost možná je důvodem právě neoptimalizovaný obsah na webu. A proto k základním SEO krokům patří tvorba analýzy klíčových slov, díky které snadno zjistíte, jak vaše produkty zákazníci hledají, jak byste měli pojmenovat kategorie nebo titulky stránek. Navíc, obsah už dnes tvoří kdekdo, takže pokud chcete, aby si ho všimli lidé i vyhledávače, musí být vysoce kvalitní, odborný a dobře optimalizovaný.

Komentář k článku

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj komentář:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět na články