Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem AMD RX 480 - 4GB modely mají reálně 8GB, jen "zamčené" v BIOSU

"Recenzenti, kterým společnost AMD poslala na testy nové karty Radeon RX 480 se 4 GB a 8 GB paměti zjistili, že ty 4GB mají ve skutečnosti také 8 GB, které lze odemknout využitím jiného BIOSu. A dle všeho lze takové karty i koupit."

i.4cdn.org :-D

Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Vzpomínám, ze v minulosti sli obdobné veci, kde pouchym VBiosem slo prejít na silnejsí model (tusím… poslední
XoXoChanel 06.07.2016 18:05
XoXoChanel

Vzpomínám, ze v minulosti sli obdobné veci, kde pouchym VBiosem slo prejít na silnejsí model (tusím ze po radu AMD HD, kde jde z 7850 udelat 7870), ale odstupem casu se to stávalo spíse nemozné, kde Nvidia uz ty bloky znefunkcnila né jen LOCK náke shaders, tak se mi nal nezdá ze AMD ted udelá obdobnu tah, pochopil bych UPgrade na verzi TOP/OC, ale odemknout VRAM jde-li o tu samou, né ze jesna Samsung a druhá náka liptyda ale osazeni maji identické, nebo alespon podle ID. Jestli to jde, tím líp ze jo :-)

Ted jsem si stáhl ten VBIOS, du ho otevrít a podívat se na strívka :-)
Osobne VBIOS stahuju exluzivne z (muze se vám hodit) : https://www.techpowerup.com/vgabios/184327/amd-rx4 80-8192-160603

Ulà, prozatim jsem nenasel zpusob jak ho otevrit, SW co pouzivam, POLARIS jeste neumi. Vy pouzivate co ? /Na otevereni Polaris .rom ? (co jsem zkousel RBE, BEditor, MMTool, etc. ty ten VBIOS/Polaris, jeste nepodporuji)

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru