
Notebook so zakriveným displejom - Acer Predator 21 X
Po tom čo sme videli notebook s vodným chladením, modulárny notebook tak máme dalšiu špecialitku, a to notebook so zakriveným displejom,
čo si o tom myslíte? a čo očakávate, že za dalšiu pytomosť prijde na trh?
Tak zakřivený monitor se mi líbí, ale na notebooku bych to fakt nechtěl :D
Naposled jsem kupoval zakřivený Samsung C27F390F 27" a není vůbec špatný, hraje se na tom hezky :)
nesmysl je to práve kvoli tomu že je to notebook, váha cez 8kg, 21" a teraz si predstav s tým cestovať,... to už fakt pak radeji stolný PC, nehovoriac o tom že ten notebook je dražší jak oneco výkonnejší PC a k tomu 5 zakrivených monitorov. Zaplatiť cez 6 tisíc € za notebook môže len masochista.
Právě, tohle prostě notebook není, ale Portable PC, co kdysi vymysleli u Compaqu.
Oni už někde uvedli cenu?
http://diit.cz/clanek/acer-chysta-21palcovy-herni- notebook-s-330w-zdrojem
http://www.zive.cz/clanky/spadne-vam-brada-predato r-21x-je-herni-notebook-absolutne-bez-kompromisu-o vlada-se-ocima-a-ma-zahnuty-displej/sc-3-a-184030/ default.aspx
presnú cenu neuvedli, ale už sú nejaké odhady, a vraj nekde jim to i na chvilku uniklo,... to sú samozrejme len približné odhady, i kdyby to bylo o tisícku hore dole, je to i tak podla mna nesmysl.
To ze je to zakriveny me je uplne jedno, jedine na co je mi to zakriveni dobre je odraz svetla, coz je za ty prachy navic dost malo, vystacim s i s matnym displayem. 2x gtx1080 ve sli me uchavilo mnohem vic.