Předmět Autor Datum
Kdyby MS umelo nezvyšoval podiel desiatok na trhu a kdyby ho natvrdo necpal do strojov, neponukal za…
Mlocik97 09.02.2018 09:26
Mlocik97
Naprosto nesouhlasim, tak jsem ti pridal minus, kdyz si v nich tak libujes, ze si je pridelujes po k…
RedMaX 09.02.2018 09:57
RedMaX
Vivaldi, Pale Moon a Qupzilla som nezmiňoval. Samozrejme tieto prehliadače sú dobré, ale ja hovoril…
Mlocik97 09.02.2018 11:10
Mlocik97
V Chrome nejde skoro nic nastavit vcetne automatickeho prehravani videa i se zvukem, coz je treba v…
RedMaX 09.02.2018 12:12
RedMaX
Tak s tím nesouhlasím zase já pořád je za mě top Mozilla,jako Google Opera tak na stejno akorát Goog…
sambilionk 09.02.2018 12:50
sambilionk
Já se FF57 moc bál. Nakonec jsem rád, že je (tedy dnes už 58). Rychlost spuštění oproti předchozím v… poslední
L-Core 12.02.2018 18:00
L-Core

Kdyby MS umelo nezvyšoval podiel desiatok na trhu a kdyby ho natvrdo necpal do strojov, neponukal zadarmo ale ponukal stejnym sposobom ako starsie OS a kdyby sa dali starsie OS kupiť (nemyslím jako Aukro, ale officiálne by bol podporován predaj win 7/8.1 a pod) tak by win10 mal teraz podiel snaď i menej než 5%.

Uspech Win 10 je len vytvoreny MS nasilu a umelo.

Chrome môže mať len jednu konkurenci, a to Firefox. (Tym myslím z 5 "hlavných/bežných" prehliadačov) totiž IE, EDGE, Opera, Safari su prehliadače ktore sú buď problémové (od MS) buď zamerané na jednu izolovanú platformu ovečiek alebo v prípade Opery je problém že je rychlostne a aj designom pozadu, i když to nieje špatný prehliadač, je stále lepšia volba zvoliť FF nebo chrome. Ostatne Chrome zas ma jeden problem a to že v rukách laikov sa mení na adware&spyware downloader. Pre "pokročilejších"uživateľov je ale Firefox a Chrome ideálna voľba.

To je môj názor.

Naprosto nesouhlasim, tak jsem ti pridal minus, kdyz si v nich tak libujes, ze si je pridelujes po kazdym komentem.

V praci jsem nucen pouzivat Chrome a je to desive. Mame tam na nekterych pocitacich ten novy jebnuty Firefox a presto ze je to blbe, tak je to porad lepsi nez Chrome.

Vivaldi
Opera
Pale Moon
Qupzilla
Edge

vsechny tyto prohlizece jsou lepsi nez ty dva smejdy, kteri maji paradoxne nejvetsi procento zastoupeni na trhu.

Vivaldi, Pale Moon a Qupzilla som nezmiňoval. Samozrejme tieto prehliadače sú dobré, ale ja hovoril a porovnaval hore zmínenú "päťku, vlastne šestku"

Nový Firefox je v čom blbej? Design? To je najmenej, a stále je možnosť ho upraviť takmer do starého vzhľadu.

Chrome je v poho, akurát nie pre laikov, tý pak naťahajú kadejakú škodnú. Jestli hodnotíš prehliadače len podla designu, tak to je moc smutné.

V Chrome nejde skoro nic nastavit vcetne automatickeho prehravani videa i se zvukem, coz je treba v praci dost debilni, kdyz nactu nejakou stranku treba z cnews a ono mi to zacne nabizet pemprs, protoze reklamni videa neblokovany a jeste se spousti automaticky.

Takovehle veci umi Opera nebo Vivaldi v zakladu.

Novej Firefox rozhodne do pouzitelnosti stareho upravit nejde, chybi zasadni addony a nikdy nebudou, protoze novy Firefox uz zmeny funkcnosti neumi a addony meni maximalne design.

Tak s tím nesouhlasím zase já pořád je za mě top Mozilla,jako Google Opera tak na stejno akorát Google má lepší synchronizaci ,Pale Moon alternativa FF jenže ten pude do háje až skončí podpora FF ESR ,Vivaldi nejhorší co jsem měl a to jsem ho zkoušel 3x pokaždý smáznul zase.:-)

Já se FF57 moc bál. Nakonec jsem rád, že je (tedy dnes už 58). Rychlost spuštění oproti předchozím verzím blesková, všechny addony jsem již pořešil, vlastně jich nakonec tolik ani nepotřebuji, další hledat nebudu.

Chromáka jsem nikdy neměl a zkoušet jej momentálně určitě nebudu.

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru