Předmět Autor Datum
Je možné do uBlocku přidat nějaké takovéto pravidlo:? "blokuj subdoménu ad.doména1, je li navštívená…
ublock profi 20.04.2018 22:30
ublock profi
Toto se vi jiz nekolik let, zase nekdo objevil ameriku. Zajimave, ze kdyz se to medialne zverejni, t…
RedMaX 21.04.2018 06:49
RedMaX
ja narážam na to jak je to napsané v článku, ostatne u Adblock Pro je napsané [Fake] u uBlocku nieje…
Mlocik97 23.04.2018 15:12
Mlocik97
Píšou tam o uBlock Plus. uBlock je přece Origin, ne? poslední
mia 09.05.2018 14:26
mia
Kto nezvláda nastaviť geniálne vymakaný; uBlock Origin 1.16.4, nech zalezie do psej materi, na veky-…
Nuda 04.05.2018 16:44
Nuda

Je možné do uBlocku přidat nějaké takovéto pravidlo:?
"blokuj subdoménu ad.doména1, je li navštívená stránka doména1 (případně subdoména.doména1)" –––> tedy když vstoupím na adresu například franta.blogy.cz ,aby to blokovalo ads.blogy.cz (samozřejmě v tuto chvíle prostě stačí zablokovat ads.blogy.cz)

Používá někdo umatrix (který by toho měl umět víc , ale prý mu chybí adblock filtry)? Dělá se s ním lépe než s Ublockem nebo používá je někdo společně?

umatrix navíc umí práci s cookie a umí právě například selektivně blokovat / povolit jen určitý typ (css/script...) z DANÉHO umístění, což ublock neumí (nebo dost neohrabaně), další věc co umí, že rozlišuje subdomény

Toto se vi jiz nekolik let, zase nekdo objevil ameriku. Zajimave, ze kdyz se to medialne zverejni, tak najednou Google promptne reaguje.

uBlock tam neni, to jsou jako blokovace, ktere maji uzivatele zmast, takze maji podobne jmena jako klasicke blokovace, aby se proste nekdo zpletl.

ja narážam na to jak je to napsané v článku, ostatne u Adblock Pro je napsané [Fake] u uBlocku nieje. A v druhom článku na roote to píšu ako keby originálny uBlock to bol...

citujem:

V případě, že používáte Chrome a máte v něm nainstalovaný takzvaný „AdBlock“, měli byste být obezřetní. Bezpečnostní pracovníci objevili malware v pěti doplňcích sloužících k blokování reklam. Každý kdo si nainstaloval těchto pět doplňků (AdRemover for Google Chrome™, uBlock Plus, Adblock Pro, HD for YouTube™, Webutation), dal útočníkům možnost získat informace o tom, jaké webové stránky si prohlíží (s potenciální možností získání hesel, historie procházení a platebních informací). Celkem 20 milionů uživatelů používalo jeden z těchto pěti škodlivých doplňků. V tuhle chvíli již žádný z nich v prohlížeči nenajdete, to však neznamená, že žádný další doplněk podobného typu nemůže obsahovat malware.

https://www.root.cz/clanky/postrehy-z-bezpecnosti-malware-s-poetickym-nazvem-toulava-kudlanka/

posledný odsek. Ani trocha to nenaznačuje že nehovoria o originálnom doplnku.

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru