Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Toto se vi jiz nekolik let, zase nekdo objevil ameriku. Zajimave, ze kdyz se to medialne zverejni, t…
RedMaX 21.04.2018 06:49
RedMaX
ja narážam na to jak je to napsané v článku, ostatne u Adblock Pro je napsané [Fake] u uBlocku nieje…
Mlocik97 23.04.2018 15:12
Mlocik97
Píšou tam o uBlock Plus. uBlock je přece Origin, ne? poslední
mia 09.05.2018 14:26
mia

Toto se vi jiz nekolik let, zase nekdo objevil ameriku. Zajimave, ze kdyz se to medialne zverejni, tak najednou Google promptne reaguje.

uBlock tam neni, to jsou jako blokovace, ktere maji uzivatele zmast, takze maji podobne jmena jako klasicke blokovace, aby se proste nekdo zpletl.

ja narážam na to jak je to napsané v článku, ostatne u Adblock Pro je napsané [Fake] u uBlocku nieje. A v druhom článku na roote to píšu ako keby originálny uBlock to bol...

citujem:

V případě, že používáte Chrome a máte v něm nainstalovaný takzvaný „AdBlock“, měli byste být obezřetní. Bezpečnostní pracovníci objevili malware v pěti doplňcích sloužících k blokování reklam. Každý kdo si nainstaloval těchto pět doplňků (AdRemover for Google Chrome™, uBlock Plus, Adblock Pro, HD for YouTube™, Webutation), dal útočníkům možnost získat informace o tom, jaké webové stránky si prohlíží (s potenciální možností získání hesel, historie procházení a platebních informací). Celkem 20 milionů uživatelů používalo jeden z těchto pěti škodlivých doplňků. V tuhle chvíli již žádný z nich v prohlížeči nenajdete, to však neznamená, že žádný další doplněk podobného typu nemůže obsahovat malware.

https://www.root.cz/clanky/postrehy-z-bezpecnosti-malware-s-poetickym-nazvem-toulava-kudlanka/

posledný odsek. Ani trocha to nenaznačuje že nehovoria o originálnom doplnku.

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru